Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamint szeditek...

Melyik terhesvitamint szeditek? Mi a tapasztalatotok vele?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 11. 17:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem tudom melyiket válasszam. :)
2017. ápr. 11. 17:59
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyiket sem , csak Folsavat , kalciumot ,D és multivitamint!!:)

Amúgy barátnőm Elevitet szedett és neki úgymond bevált. Nem volt rá panasza

2017. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
20-22.hétig Gravidát szedtem, a nőgyógyászom azt ajánlotta, de elkezdtem tőle hányni, és váltottam Elevit Plusra. Azzal semmi gondom nem volt, és nincs is, még most is azt szedem, pedig 5 hónapja szoptatok.
2017. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Gravidát szedtem de lecseréltem Femibionra. Többször hánytam a Gravida bevétele után, én sokszor az ebédre fogtam (ebéd közben vettem be mindig) de gondoltam mégis próbálok mást, azóta semmi bajom. De mindenkinek más válik be, azért választottam a Gravidát, mert ami vitamin meg ásványianyag ami létezik benne van, vas is. A femibionban pl nincs vas de a dokim írt fel vasat, mert alsó határ körüli volt a hemoglobinom az elején is.
2017. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Az elején csak a folsav 3mg, annyit kért az orvosom, hogy azt mindenképp. A D vitamint amúgyis szedem és szedtem is, közép időtől a DM A-Z Mama vitaminja nagyon jó összetételűnek tűnt, úgyhogy a folsavat arra cseréltem, mert már nem kellett szedni amúgy sem. Én nem táplálkozom annyira változatosan, úgyhogy ez így teljesen jónak tűnt. A Gravidát az első fiamnál próbáltam ki, de én is rosszul voltam tőle.
2017. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Femibiont szedtem. Soha nem volt tőle semmi bajom, sem székrekedés sem hányinger. Tervezéskor/probálkozós hónapokban csak folsavat szedtem.
2017. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Gravidát szedtem először, aztán az egyik drgériában kihagyhatatlan áron volt a HippNatal. Hát valami borasztó gejl, tömény, vasízű. Alig várom, hogy elfogyjon, biztos, hogy Gravidát fogok venni.
2017. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Trimeszter várandós vitamin...mind2 varandósságom alatt tökéletes csillag nélküli laboreredményem volt végig...nem voltam kívanós...szülés után 6hetes kontrolon kevesebb kiló voltam mint mikor teherbe estem...első babát 16hónapig szoptattam...normál sullyal születtek...
2017. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Én Matruellét szedek és elégedett vagyok vele. Egyetlen hátránya, hogy nem lehet egészségpénztárra venni.

Viszont van benne vas, és még így sem okoz szorulást.

2017. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Femibiont szedem, ennek nincs semmilyen mellekhatasa (melle magnezium es D vitamin).

Elevittol hanyingerem volt, a gravida meg az emesztesem vagta szet.

2017. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!