Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamint szeditek...

Melyik terhesvitamint szeditek? Mi a tapasztalatotok vele?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 11. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
DM A-Z mama. Nagyon jó az összetétele, fillérekbe kerül, és nincsenek panaszaim tőle. Nekem nem terhesen is volt olyan vitamin amitől kajak hánytam. Ezt azért is kezdtem szedni, mert ugye szedni ajánlják már a tervezés időszakában. Hát összehasonlítottam az összetevőket, aztán meg úgy voltam vele, hogy a tervezés ki tudja meddig tart, nem mindegy, hogy havi 3 ezer, vagy 350 forint kb. ugyanazért... Aztán meg maradtam is nála, mert bevált.
2017. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Dr Czeizel fèle terhes vitamin. Első terhességemet gravidával kezdtem de rosszul voltam tőle aztán váltottam a Czeizelre. Minden rendben volt , nem híztam tőle és a kisfiúnk is egészséges. Most a kistesót várjuk , ugyan ezt szedem és most is minden rendben van.
2017. ápr. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Garvidától rosszul voltam. Femibion jó volt, csak alig van benne valami. (pl. vas nem ártana várszegénység megelőzésképp) Elevitet akartam kipróbálni, de most meg pajzsmirigy probléma miatt nem szedhetek jódot, így az elmarad. Nálam az a megoldás maradt, hogy külön szedem ami fontos: vas, folsav, C vitamin, D vitamin, magne B6. Ez se rossz, bár egy tablattában szívesebben letudnám a dolgot.
2017. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Trimeszternek van jód mentes változata is!!!
2017. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!