Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet hajat festeni...

Mikortól lehet hajat festeni terhesen?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok azonban másfél héttel ezelőtt festettem a hajam.Persze előtte megkérdeztem a védőnőt de ő azt mondta hogy szabad, erre a neten azt olvasom hogy az első trimesztert meg kell várni.Akkor most baj csináltam?

2017. ápr. 13. 08:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

Nogyogyaszomat kerdeztem, azt mondta elmeletben nem kerul annyi festek a fejborre ami beszivodva kart okoz, de o azt javasolja minden kemikaliaval varjam meg a 12. hetet, hogy rendben kifejlodhessenek a szervek.

Biztos lesz olyan aki mar elotte is festett, mert nyilvan nem egyforman velekedik mindenki, de en elotte megkerdeztem az orvosomat es o ezt mondta, megfogadtam. 12. het utan festettem.

2017. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%

12. het utan.

Te epp akkor mergezted ammoniaval mikor fejlodott az agya. Vagy lesz baja, vagy nem, mi bem tudhatjuk.

2017. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Nem is a beszivodas a nagy baj, hanem, hogy belelegezted , es ez idegmereg, neki meg fejlodott az agya. Ugye erted az osszefuggest ?
2017. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
64%-os, azert ne ijeszd mar halalra szegenyt, ha jol szellozo helyisegben festett hajat vagy ammoniamentessel, eleve kizarva amikkel remisztgeted! Honnan ez a rosszindulat? Nyilvan fel es bantja, ezert kerdezett ra Te meg lelketlenul rugdosod a reszletek ismerete nelkul!
2017. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Én még nem hallottam olyan gyerekről, aki a hajfestéstől nyomorodott meg. Nem lesz ennyitől semmi baja, nem naponta festetted a hajad. Nyugodt babavárást!
2017. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen felesleges itt riogatni a kérdezőt marhaságokkal.

A bőrön át felszívódó mennyiség annyira, de annyira minimális, hogy attól a világon semmi baja nem lesz főleg, hogy egy alkalomról beszélünk.

2017. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Egy némelyik ember mennyire undorító.

Szerintem ti sem örülnétek ha azt mondanám nektek , hogy imádkozz mert lehet fogyatékos lesz a gyereked.

Normálisan kérdeztem egy kérdést, erre ti a nyakamhoz szorítjátok a kést + most idegeskedhetek.

2017. ápr. 13. 09:10
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ennyi erővel az utcára se menjen ki mert a belélegzett szmog miatt nem fejlődik ki az agya rendesen a babának. Minek kell ilyen hülyeségekkel ilyesztegetni szegényt mikor amúgyis azon stresszel hogy nehogy valami baja legyen a babának.
2017. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsó 3 válaszolónak meg köszönöm, hogy tudtak normális választ adni.
2017. ápr. 13. 09:14
 10/21 anonim ***** válasza:
44%

1. vagyok es baromira nem riogattalak, sot meg is vedtelek ha nem vetted volna eszre, a 4. komment is az enyem, de mindegy.

Ha a nogyogyaszom velemenye nem tetszett azt sajnalom, leirtam a valaszt arra amit kerdeztel, meghozza objektiven.

2017. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!