Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Váltott ki valaki mostanában...

Váltott ki valaki mostanában Felicitas - Kismama Várandós Csomagot?

Figyelt kérdés

Mit tartalmazott neki a csomag?

Én ma kiváltottam ugyan,de egy darab peluson, egy cumin és egy pici tejtartón kívül semmi más nem volt benne. (ellentétben a honlapon leírtakkal)

Szerintem ezért felesleges csomagolóanyagot felhasználni.....

30 hetes kismami


2008. okt. 13. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt még benne babavíz, mellbimbóápoló krém minta és egy csomó szoróanyag. Én is nagyobb dologra számítottam.
2008. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen nálunk is ez volt benne, nem nagy duranás.

De a korházban a baba születése után kaptam 2 másik csomagot na az igen, volt benne minden.(pelus, törlő, kiskanál, popsikrém elöke és sok hasznos olvasnivaló stb...)

2008. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem sem volt benne több,pelus,cumi és tároló ennyi:S

Én is másra számítottam:(

34 hetes ksimama

2008. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly nov.-ben váltottam ki és volt benne sok tájékoztató,1 pelus,1 Mam-os játszócumi és 1 125 ml Aventos cumisüveg.
2008. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok


Nekem ez új! Én az első babámmal vagyok pocakos, de mivel a védőnőmet nem érem el 12 hete ezért nem tdom ezt hol és miképp lehet megkapni!


24 hetes kismama

2008. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, látom másnak is csalódás volt. Azt mondod a kórházban kapunk jobbat? Remélem! :)

Köszi a válaszokat!

Mindenkinek jó babázást, babavárást!

2008. okt. 13. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kórházi csomagban volt sok babaápolási termék(fürdető,sampon stb),kis dobozos mosópor,de a legjobban annak a kis tájékoztatónak örültem,amivel 4 és 8 hós korában lehetett Hippes termékminta csomagot kiváltani.
2008. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
én nem valtottam ki, mert az aprobetus resz szerint ezaltal felirnak valami listara, kiadhatjak az adataimat harmadik felnek, stb, annyit nem er.
2008. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiváltottam de pár dolgon kívül amiket ti is leírtatok nem volt más. Évről évre kevesebb. Még csoda hogy adnak valamit.

Tényleg nem egy nagy durranás.

2008. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt benne egy fél literes víz, egy pohárka, egy cumi, egy pelus, meg egy halom szórólap. Én is többet vártam, dehát ez van :(

32 heteske

2008. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!