Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli rosszullét ami egészna...

Reggeli rosszullét ami egésznap eltart?!

Figyelt kérdés
Még csak a 6.hétben vagyok de egész nap folyamatossan hányingerem van! Tapasztalt valaki ilyesmi?Normális ez vagy menjek dokihoz?tanácsok hogy hogy lehet csökkenteni?
2016. okt. 15. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális. A reggeli rosszullét csak egy kifejezés, van akinél egyáltalán nincs, van akinél meg eltart egész nap.

Igyál hideget, a kóla is szokott segíteni, illetve a B6 vitamin.

2016. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatti rosszulléttel dokihoz? Hát szerintem te is érzed, hogy ez picit túlzás lenne :) A reggeli rosszullét egy elnevezés, ez nem jelenti, hogy ne tarthatna akár egész nap is. Én a 22. hétig tudtam egésznapos hányingereket produkálni, nekem a jéghideg citromos víz vált be, picit enyhítette.
2016. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én "reggeli rosszullétem" 4 hétig tartott 0-24ben. És nem úsztam meg csak hányingerrel, a 12 hétre 5kg-ot fogytam. Néha a hideg Cola segített de volt hogy az sem. Ezt sajna ki kell bírni.. 15hkm
2016. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokat segített, hogy reggel még felkelés előtt ettem egy banánt, vagy pár szem kekszet. A banán napközben is segített. Valamint én soha nem vártam meg, hogy éhes legyek, mert ha véletlen elkezdett korogni a gyomrom, akkor vége volt mindennek, semmi nem segített. Többször ettem keveset. A nagyon hideg kóla is hatott.
2016. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hét hetes vagyok de 2 hete tart a folyamatos rosszullét.Biztatásként annyit tudok írni hogy van egy-két nap mikor jól vagyok.Ezt ki kell bírni más megoldás nincs.Dokihoz nem kell menni vele segíteni úgysem tud.Nekem 3 terhesség de a 3ból eddig a legrosszabb.
2016. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én most kezdem a 7. hetemet,de felállni sem bírok már😞 Állandó hányinger,mindent kihányok,csak pár korty vízét bírtam inni. Remélem,hogy hamar túl leszek rajta. Én táppénzen vagyok

2016. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet sajnos, 11 hetes vagyok. Kb. egész nap rosszul vagyok, de eddig meg nem hánytam. Ásványvizet iszom, ha jon a rosszullet, ill. en sem varom meg h éhes legyek, mert utána sokkal rosszabb. Eleinte a kóla segített, de mar nagyon nem kívánom. Remélem hamar elmúlik :)
2016. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 10 hetes. Kb 3-4 hete reggeltől estig hányingerem van. Néha hányok is. Nekem este a legrosszabb. Főzni sem igazán tudok a szagok miatt. Tippek, ami nekem bejött: mentolos rágó, háztartási keksz, víz kortyonként, kis darab hámozott alma, langyos gyümölcstea. Egyébként marad a remény, hogy lassan elmúlik. Kitartást kívánok!
2016. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!