Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ezek lehetnek...

Szerintetek ezek lehetnek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 3 hete, hogy a ciklusom 8.napján történt egy kis baleset (lecsúszott óvszer), ezért bevettem egy Escapelle tablettát éppen az utolsó percben, eléggé a 72.óra környékén...

Pár napja fehér folyásom van, ami nem darabos, vagy sűrűbb, hanem inkább híg, tejszerű.

Sajnos nem érzem a szokásos terhességi tüneteket, a mellem nőtt, viszont nem érzem azt a feszítő érzést, mint azelőtt szoktam, hogy megjön.

Tegnap kellett volna megjönnie, ma kezdtem érezni egy enyhébb hasfájást, de azt olvastam, hogy akár ez is lehet terhességi tünet.

Szerintetek van okom aggódni? Tesztet veszek mindenképp kedden.


L22


2017. ápr. 16. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi okod! Hidd el nem olyan könnyen jön az a baba. De hogy megnyugodj, vegyèl kedden egy tesztet☺
2017. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!