Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 napja késik és erős sárga...

Zsoci023 kérdése:

6 napja késik és erős sárga folyásom van, lehet baba?

Figyelt kérdés
Màr 6 napka kèsik, es kb ugyan ennyi ideje erős sárga folyásom van. Néha èg, viszket. Tesztet csináltam a 4.napon de negatív lett. Néha fàj a hasam alja, a melleim rettentően fájnak. Sokszor szédülök, néha rosszullèttel küzdök. Lehet baba, vagy valami egyéb problémára gyanakodjak? Orvoshoz amint tudok megyek, csak addig szeretnèk tanácsot kérni mert màr nagyon ideges vagyok. Az elmúlt egy hónap elèg stresszes volt költözés stb. lehet hogy ez áll a háttérbe?

2017. ápr. 17. 19:18
 1/4 anonim válasza:
A stressz miatt lehet szerintem, amiatt ki szokott hagyni. Addigra is nyugodj meg és relaxálj. :)
2017. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben a stressz okozza a menstruáció késését, tehát nem kizárt.

Én a sárgás folyás miatt aggódnék, főleg, hogy viszket- és ég. Lehet gomba is, vagy fertőzés. Pár nap múlva tesztelj újra, de nőgyógyászhoz mindenképp menj a folyás miatt.

2017. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eges es viszketes nem terhesseg, hanem fertozes.....menj dokihoz, mert ha esetleg terhes lennel, mindenkepp ki kene kezeltetni a fertozest...
2017. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gomba,vagy egyeb huvelyfertozes.
2017. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!