Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon ideget nyom a babám,...

Vajon ideget nyom a babám, hogy jobb oldalt a bordám alatt feszítő érzés érzek?

Figyelt kérdés
Még csak 14 hetes vagyok, de sokszor van, hogy a jobb bordám alatt feszül. Mi lehet ez? Az epém vagy ideget nyomhat a baba? Biztos hogy nem a lába vagy ilyesmi mert ahhoz még túl kicsi szerintem. Más is érzett már ilyet?
2017. ápr. 23. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy valami bajt jelez folleg ha sokszor erzed vagy szinte folyamatossan . Hirtelen ami eszembe jut a hellp szindroma annal van hasonlo tunet. De jobb nem rosszra gondolni rogton . Mert lehet hogy egyaltalan semmi baj nincs. Beszelj az orvosoddal mindenkepp.
2017. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem epekő lett a vége- 9 hónapban brutál fájdalommal és görcsel - de akkor mindenki a babára fogta. Majd szülés után is volt akkor derült ki ez az egész- egyből műtét volt. uhval meg tudják nézni illetve a vérképedből is kiugrik az alkalikus foszfatáz ha kő lenne

2017. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is epére gondolok. Voltam hasi ultrahangon de nem látszik, mert éhgyomorra kell menni és olyankor nincs nyitva az epe. De egyre kellemetlenebb. Az orvos se mond semmit.
2017. ápr. 24. 13:20
 4/5 Tündi0212 ***** válasza:
Nekem is volt ilyen érzés nagyon fajdalmas sokszor menni sem birt csak ha le pihentem és ugy megszűnt mondjuk én idossebb terhes voltam és nem tudták mitol ! Én mostmar sejtem mind 2 babam 4500 g mal szuletett én 55 kg vagyok :)))))
2017. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a hellp szindróma jutott eszembe, mivel én is hrllpes voltam, és pont a jobb bordaív alatti fákdalom az egyik legkellegzetesebb tünete.De mellette vizesedés, magas vérnyomás is jelentkezett.Azért én mindenképpen jelezném a dokinak.
2017. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!