Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős köhögéstől keményedés 30...

Erős köhögéstől keményedés 30 hetesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már vettem be egy csomó magnéziumot. Ha erősen köhögök, bekeményedik a pocakom. Sajnos, már egy hete tart a durva köhögés, semmi nem hat rá. Nem merek már semmit se csinálni, szinte csak feküdni. Más panaszom nincs. Mennyire kell ezt komolyan venni. Második baba, de elsőnél ilyen problémám nem volt.
2017. ápr. 24. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is. 2 hete köhögök de már múlik. Első babámmal 31 hetes kortól jóslófájásaim voltak, keményedés néha korábban is. Én annyira nem aggódok emiatt.

30 hkm

2017. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én csak azért vagyok így megijedve, mert eddig nulla keményedésem volt, most meg hirtelen szinte minden kis ingerre van. Baba jól mozog egyébként.
2017. ápr. 24. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg sokat pihensz és elég magnéziumot szedsz, akkor jobbat nem tudsz csinálni. Nekem nem olyan régen majdnem folyamatos görcseim voltak, persze nagyon megijedtem, de csak túl sokat talpaltam. Muszáj volt visszavennem. De ez a köhögéses dolog, az elején is köhögésnél meg tüsszentésnél kellemetlen, én mindkét terhességnél ezt tapasztaltam. Az elején segített, ha közben felhúztam a térdem, hát most nagy pocakkal ezt nem lehet úgy kivitelezni, de amennyire/ameddig kényelmes, azért meg lehet próbálni.
2017. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!
2017. ápr. 24. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt masodik terhessegnel kohoges,annyira bekemenyedett a hasam hogy sokszor már fájt.probaltam pihenni.38 hetre született a kisfiam.
2017. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!