Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt így 32 hetesen?

Más is volt így 32 hetesen?

Figyelt kérdés

Tegnap is és ma is volt 1-1 hasmenésem!Ma délelőtt nem mozdult a picim mint máskor.Délutánra már aktív lett!Volt ma egy elég erős jósló fájásom is!Mintha a hasam is lejebb ment volna amit lehet hogy csak beképzelek de ma pisilni is sokkal sűrűbben jártam!Ez a második terhességem.A kisfiamat 39+5 napra szültem.Félek hogy ebből most koraszülés lesz!Vagy feleslegesen aggódok?:(

32+2 hkm



2017. ápr. 24. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kislanyom ilyenkor fordult be,lehet az lehet.38 hétre megis született.nekem is voltak josló fajasaim,egyszer még a korhazba is bementunk mert olyan erős volt,de semmi.
2017. ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor remélem én is feleslegesen izgulok!:)

Köszönöm!

2017. ápr. 25. 07:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szedsz a jóslók miatt több magnéziumot? Nálam ez volt és hasmenéses székletem volt miatta. Ugyan 30 hetes vagyok de néha félóránként kell járnom pisilni de érzem is, hogy a baba nyomja a hólyagomat. Nem is tudom melyik a jobb, máskor éppen pisilni normálisan járok, de a savam jön fel. Szóval nagyon nem mindegy hogy helyezkedik éppen, persze az első alkalommal én is megijedtem, hogy nem-e a hasam szállt le voltam vagy 27 hetes, de nem hiszem. Jóslófájásaim is voltak akkor, mikor első babámmal csak 34 hetesen kezdődött, nekem a több pihenés bevállt most, egyelőre.
2017. ápr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek több magnéziumot,csak amennyit eddig!Úgyhogy attól nem lehet hasmenésem!A savam sajnos nekem is sok,ezért szedem is rá a Ludea kapszulát!Attól teljesen jó a gyomrom!Terheseknek van kitalálva!Esetleg te is fel tudod iratni az orvossal!:)
2017. ápr. 25. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia remelem minden rendben veletek es nem lett koraszulott a picur!

Azt szeretnem kerdezni h a ludea meddig szedheto terhesen? 32 hetes vagyok eddig birtam szenvedni a rengeteg savammal es a ludeat irtak fel. Elkezdem holnaptol. Szulesig szedheto? A vege fele is segit a gyomoregesen?


32hkn

2017. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!