Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan terhesvitamint szeretnék...

Olyan terhesvitamint szeretnék szedni, amiben sok vas van. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Keresgélek, összehasonlításokban az Elevitben találtam sok vasat, de a honlapján már nem az van írva. Vagy olyan terhesvitamin is jó, amiben a vas kevés, de a folsav is, így tudnék mellé külön vastablettát szedni. Köszönöm!
2017. ápr. 25. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajna most cserélték le az elevitet is. Pedig én nagyon elégedett voltam. :-( februárban még kaptam. Nem lehet, hogy vmi kevésbé népszerű gyógyszertárban találsz? A monokonponensű vas szerintem vénykoteles, de nem bizti.
2017. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Femibion, Gravida,Ladyvit.. van egy jó pár. boldog babavárást.
2017. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ladyvit
2017. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gravida mellett nekem végig tökéletes volt a vasam. Talán 30 mg van benne ha jól emlékszem.
2017. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Femibionban nincs vas. Én a minap szembesültem a ténnyel, mert amióta kismama vagyok őrülten hullik a hajam! Írtam is kérdést ezzel kapcsolatban, és azt írták hogy a vashiány okozhat ilyent. Na akkor néztem meg hogy mi van a femibionban. Minden, kivéve a vasat. Szóval most kell keresnem valami vastablettát is mellé. Remélem hogy az már megállítja a hajhullásomat, mert lassan nem marad egy szál se! :)
2017. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, még első babámmal szedtem Gravidát, a vasam egyébként volt nézve minden vérvételen és 19 volt mindig.

Második babámmal sajnos mindegy volt mikor vettem be, hánytam tőle. Én Femibiont szedek, pont a vas hiánya miatt kicsit tartottam tőle de erre a dokim annyit mondott, hogy sebaj, ír receptre. Így most Femibiont szedek + neo ferro folgammát, eddig rendben van a vasam, legalábbis a 24 hetes vérképnél jó volt. Vannak vénynélküli dolgok is, szóval majdnem mindegy milyen kismamavitamint szedsz, pótolható a vas belőlük.

2017. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Trimeszterben is 30 mg vas van, de én pl pont a fémes íze miatt nem tudtam ezt szedni, kihánytam.

Vas tablettát (amiben folsav is van) nálunk a terhesgondozáson automatikusan írnak fel, így nem volt gond, hogy a terhesvitaminban kevesebb van.

2017. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig bevalt a trimeszter!
2017. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!