Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok-e vagy sem?...

Terhes vagyok-e vagy sem? Mikor látható az embrió a petezsákban? Hány átmérőjű petezságban látható az embrió?

Figyelt kérdés
Elmaradt a menstruációm csináltam 2 tesztet mind a 2, teszt pozitív lett.Elmentünk nőgyógyászhoz aki szerint terhes vagyok el küldött UH-ra 05.05-én 5 mm petezsák átmérője ma megint voltunk UH-n most 11mm átmérőjű a petezsák de nem lát benne semmit.Három nap múlva vissza kell menni ha megint nem lát semmit azt mondta terhesség megszakítás lesz,de én nem szeretném.Vérzésem nem volt ,és első babánk lenne.Valaki volt már ilyen helyzetbe akkor szépen kérem írjon,és olyan is írjon aki tudja hogy hogy kb mikor látható az embrió a petezságban.Köszönöm szépen!
2010. máj. 14. 19:11
1 2
 11/11 cicuka12 válasza:
Én ultrahang szerint 5 hetes és 6 napos vagyok. Az én történetem ugy szóll hogy. _Július 24 én teszt alapján és menstruácio elmaradása alapján kiderült hogy terhes vagyok elmentem dokihoz 27. én megvizsgált meg ultrahangozot (fogadott orvosom van) peteszák nemvolt látható. Fel irt nekem femibion 1 et hogy szedjem és 1hét múlva menjek vissza. (aug.3án csütörtökön) De én szombat hajnalban bevéreztem elöször csak halványan vasárnap reggel már viszont erös vér volt de csak pisilés után . ügye megijedtem bementem az ügyeletre és pont a fogadott orvosom volt az ügyeletes. Megvizsgált meg ultrahangozott és annyit mondott hogy mostmár látszik a petezsákom ami 9mm és reménykedik hogy nincs baj. Menjek a megbeszélt szerint ultrahangra (csütörtökön) felirt egy gyogyszert h szedjem azt is progesterone exeltis gyógyszert . és mondta hogy hétfön menjek el vérvételre a véreredményem HCG-M 6289, 0/1 igen ám de én szombattol szerda estig nagyon gyenge voltam és nagyon véreztem fölleg pisilés után . Utána este fele hányingerem volt hánytam is. éjszaka meg kbb nem aludtam mert egész éjaszaka hányingerem volt melleim szúrtak. Utána eljött másnap a Csütörtök elmentem ultrahangra azt mondta a doki hogy embriom nem látható de a petezsákom 13mm és menjek vissza egy hét mulva hátha látják az embriumot . Kérdeztem hogy mior tudom e hogy él és azt mondták ohgy kbb egy hét mulva már látniuk kellene. Idáig ez a történetem
2017. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!