Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhességemet töltötte...

6 hetes terhességemet töltöttem és már most olyan mintha 4- 5 kilót híztam volna, pedig figyelek az étkezésre! Másnak is van/volt így? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Nem értem miért de a hasam nőtt! Nagyot és pedig nem is eszek sokat mert neheten megy! Zöldégeket is eszek, csokit egyáltalán nem (előtte se)

Nem tudom, hogy ennyire a puffadás lenne e, de tegnap kezdtem el szedni az espumisant...egyenlőre semmi havulás!

Másnak hasonló tapasztalat?


2017. ápr. 28. 13:55
 1/7 A kérdező kommentje:

*nehezen

*javulás

Bocsi az elírásért!

2017. ápr. 28. 13:56
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehet puffadás, a mérleg megmondja. De a puffadás nagyon jellemző ilyenkor. Az espumisantól meg sokat ne is várj. :(
2017. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És nem tudsz véletlenül mást az espumisan helyett?

Köszönöm a segítséget!

2017. ápr. 28. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Azt nem mondták neked, hogy terhesen - hacsak nem élet-halál kérdés, - nem illik gyógyszert szedni?! Akkor se, ha Espumisan, és akkor se, ha látszólag ártalmatlan. Soha senki nem vizsgálta, van-e hatása az Espumisannak a terhességre (rajta van a poháralátéten, amit a dobozba szoktak tenni, és az van ráírva, hogy betegtájékoztató).


Hogy a tapasztalatokról is írjak, nos, az én tapasztalatom, hogy az ember hasa terhesen nő!!! Bár a baba még kicsi, de a méhed máris nagyobb, és igen, lehet puffadni is (a zöldségektől főleg!).

Én már a 7. héten terhesgatyát vettem, mert nyomta a hasamat a nadrágom. Van, aki meg félidőben még normál ruhát hord. Nem vagyunk egyformák.

De a terhesség ezzel jár. :)

A mérlegre nem árt néha ráállni, ez tény, de kilóktól függően igen, nőni fog a hasad.

2017. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is rögtön nagyobbnak láttam magam, de mivel előtte nem mértem magam, így nem tudtam eldönteni. Pár hét múlva mintha meg ugyanolyan lettem volna. Végül rájöttem, hogy az elején azt az érzést a puffadás okozta és azért feszült rajtam minden, láttam nagyobbnak a hasamat. Kb. mint menzeszkor. Én olyankor is mindig olyan nagyobbnak éreztem magam az első napokban.
2017. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, orvosi engedéllyel borsmenta teát ittam napi 2x, egy egyszerű emzimpótló tabi sem ajánlott kismamáknak. A borsmenta nekem enyhítette a szélgörcsöket de ugyanúgy puffadtam amúgy.
2017. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fel voltam puffadva, de nem szedtem rá semmit. Nem is értem minek szedni rá, mert zavar mit látsz a tükörben? Terhesen nem szedünk semmit, csak amit felír az orvos, vagy amire külön elmondja, hogy lehet..
2017. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!