Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hányni az utcán?

Kismamák, hányni az utcán?

Figyelt kérdés

Előfordult már veletek,hogy nem volt idő hazamenni?

Ma épp csak arra volt időnk, hogy kijöjjünk a boltból, és egy csöndesebb, füves sarokba húzódjunk, de így is elég látványos volt. Előtte épp csak kibírtam, hogy megálljon a busz. Forgalmas út, építkezés, öröm volt.

Nem tudok mit tenni. Olyan hirtelen jön sokszor, hogy arrébb menni is aligvan erőm. Nagyon szégyellem magam. Persze ootthon is kell, de hát nem lehetek otthon mindig.

Ételtől teljesen független a dolog. 17 hkm

Ti voltatok így, és ilyen rosszul éreztétek magatokat utána?



2017. ápr. 29. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Velem volt ilyen.Pont dolgozni mentem vasárnap hajnalban.Egy-két ember lézengett az utcán,gondolom azt hitték,hogy sokat ittam előző este.XD Nem izgatott.Ez egy élethelyzet.Ha valaki megállt volna,és szóvá teszi,akkor közöltem volna,hogy bocsi,13 hetes terhes vagyok.
2017. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én egyszer elájultam a héven. Rádőltem az előttem álló emberre.
2017. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyen. Boltból rohantam ki és hátulra szaladtam. Kellemetlen volt de nem tudok mit csinálni. Hirtelen jött rám, beöltözve meleg helyiségben hőhullámmal egyszerre.
2017. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Én egyszer leszálltam egy megállóval előbb a buszról. A két megálló között elegánsan belehánytam a bokrokba, szerencsére ilyen susnyás rész volt, majd belibegtem dolgozni.

Barátnőm egy reggel azt írta nekem sms-ben, hogy épp most hányta le a szomszéd ház sarkát. Azóta is ezen röhögünk, ha eszünkbe jut.

Persze, ott akkor kissé kellemetlen, de ez egy ilyen időszak (is lehet) sajnos. :)

2017. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
En ultrahangon a rendeloben hanytam. Epp foglalt volt a wc, ugyhogy a tenyerembe ment, egy resze meg a foldre. Szegeny no csak nezett, amikor jott ki a wcbol :D de ez a terhesosztalyon volt, gondolom tudta, hogy ez ezzel jar.
2017. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nálam mindig volt egy csomó zacskó. Autóban tudtam bele hányni..tömegközlekedéssel mentem akkor gyorsan leszálltam és zacskóba hánytam..volt hogy az utcán vártam a páromra aki felvett volna kocsival de késett..nem bírtam már tovább és hánytam egy újabb zacskóba. Még a nőgyógyászati vizsgálatra is vittem magammal biztonság kedvéért. Az első terhességnél napi 10x hánytam legalább. Nagyon rossz volt.
2017. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Terhesen sosem hánytam, de betegség miatt már előfordult, hogy az utcán jött rám. Nem volt kellemes, az biztos.
2017. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen. Én a 30. hétig hánytam. Volt, hogy közben be is csurrant kicsit a pisi..Egy élmény volt :)
2017. ápr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Anikó1985 ***** válasza:
88%
Szia! Azt hiszem ez ellen nem tudunk mit tenni igyekszünk senkit sem lehányni de ha kell akkor kell. Én igen sokat hánytam mindkét terhességemmel bizony az utcán is, kocsiból kihajolva, egy garázs mögött stb. A bepisilés meg plusz jó móka, ha elindultam otthonról szárnyas betéttel tettem. Szóval ez van, nem néz le téged ez miatt senki! 27 hkm
2017. máj. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon megnyugtóak.
2017. máj. 1. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!