Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitiv teszt után vetélés?

Pozitiv teszt után vetélés?

Figyelt kérdés

Törtènt már meg valakivel h pozi teszt utáni hetekben elvetèlt mielőtt dokihoz jutott volna?

Ennek mik lehetnek a tünetei?Olyankor megjön automatikusan a menstruáciò?


2017. ápr. 29. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Eleg sokakkal, ahogy olvasgatom az oldalt.

Legtobbje kemiai terhesseg, ugyanis az nagyon gyakori, csak a legtobb no nem birja kivarni az elmaradt menstruaciot, ezert 8-9. dpo-tol tesztel, orul a halvany pozinak, aztan kiderul csak kemiai volt.

2017. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem erős pozi tesztem volt és kb. a 7.héten kezdődött a vérzéses vetélés spontán. Alig volt terhes tünetem az volt a gyanús.
2017. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Uram Isten én is ettől fèlek mert semmi tünetem :(
2017. ápr. 29. 20:21
 4/9 anonim ***** válasza:

8hetesen terveztem dokihoz menni, 7hetesen elvetéltem spontán. Fájt a derekam a mellem feszült stb.... még is elment sajna.


A következö babó is 7hetesen ment el vele nem volt semmilyen tünetem.


Most 25hetes terhes vagyok és voltak tüneteim, persze megvolt a kezdeti derékfájás ami utóbb kiderült azért volt mert nőtt és jött előre a méhem(ez úgy a 10.hétig). 1hétig fájt csak a mellem. Görcsölgettem olyan mindjárt megjön szerüen. Minden elmúlt jött a hányinger. Ami sokszor most is előjön, gyomorsavval.


A vetéléshez semmi köze annak hogy milyen tüneteid vannak

2017. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ne aggódj, az semmit nem jelent, hogy nincs tüneted. Semmi köze ahhoz.


9 hetesen mentem nőgyógyászhoz, és az ég világon semmi terhestünetem nem volt, azon kívül, hogy nem jött meg. Mégis egészséges kislányom született, időre.

2017. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Sajna még az is előfordulhat, hogy a terhesség elhal, de a vetélés nem indul meg. Szóval még az se garancia, hogy nem vérzel.

De próbálj inkább arra gondolni, hogy minden rendben, vagy... ha ennyire aggódsz, menj el korábbban dokihoz, magánrendelésen akár azonnal is fogadnak.

2017. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy ezzel csak rosszat teszel magadnak és a babának is , hogy olyan dolgokat olvasgatsz amiktől nyugtalan leszel. Betelni pedig nyilván csak akkor lehet ha volt egy pozitív teszted, hisz terhesség nélkül nem megy. Nekem sincs semmi tunetem az ég világon és minden rendben van a csöppel :) ne idegeskedj , minden rendben lesz . 14 hkm
2017. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen jön meg. Van, hogy csak elhal és majd az orvos veszi észre, hogy elhalt, neked fel sem tűnik. Olyan is van, akinek a még a tünetei is megvannak, hiába elhalt már mondjuk 2 hete. De olyan is van, hogy valaki vérzik mint az állat, aztán mikor megnézik, akkor meg ott "integet" a baba, hogy megvagyok. Nekem ezt az orvos mondta, mikor először voltam nála, mert kérdeztem, hogy milyen jelei vannak, ha esetleg elhal, elmegy.


De inkább élvezd, hogy nincsenek tüneteid, nem mindenkinek kezdődnek azonnal én emlékszem tökre örültem, hogy megúszom, de a hatodik hét közepe végén egyik napról a másikra nagyon durván elkezdődött a non-stop hányinger és heteken át tartott. Ú, borzalmasan szar volt.

2017. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anikó1985 ***** válasza:
Az egyáltalán nem gond h. nincs tündted, ha pedig vérzésed sincs akkor minden rendben ! Ne idegeskedj pár nap múlva készíts egy második tesztet akkor kiderül h. valóban terhess vagy e ha az is pozitív akkor a 7 héten irány az orvos és már szívhangot is hallgathatsz 😁
2017. máj. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!