Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan mondta el apucinak,...

Ki hogyan mondta el apucinak, hogy babát vártok? (Szerintetek igen? Kis tesót szeretnénk. )

Figyelt kérdés

Még nem 100%, bár jelek vannak: 21-én volt a pé-em és pont aznap voltunk együtt. Ami nagyon meglepett, rá 5 nappal olyat ettem vacsorára, amit eddig simán, gond nélkül. Most viszont olyan hányingerem lett tőle, hogy csak na. Az alhasam szurkál, a csípőcsontom (főleg jobb oldali) mintha valaki/valami feszítené kifelé olyan fájások nyilallnak bele (Ez az első babánál is volt, de nem jegyeztem fel mikortól.), amik néha a combcsontomba is lesugároznak. Igaz jóval többet is iszom, de sűrűn kell wc-re is mennem (este is). A melleim teltebben és apuci azt mondja olyan a bőröm, mint egy babáé -7. nap óta. Szerintetek sikerült, vagy ne éljem bele magam?

A nagyobbik decemberben múlt 4. Neki mikor és hogyan mondjuk el?


2017. máj. 1. 07:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Hat ezek a "tunetek" siman premens tunetek is lehetnek...meg tesztet sem csinaltal? Akkor addig sehogy se "mondd el a hirt"....


Amugy en ugy mondtam el, hogy jon a kisteso. Igy is orult, cifrazas nelkul ;) De tenyleg tesztelj, mert annsk viszont tuti nem orul ha "elmondod" es aztan ket nap mulva megjon...

2017. máj. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
"Szia apa! Nagypapa leszel."
2017. máj. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Minden rosszindulat nélkül mondom, ennyire ne éld bele magad amg nincs a kezedben pozitív teszt.

Amúgy úgy mondanám el apukámnak ahogy a 2-es javasolta.

2017. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Mikor kene megjonnie? Vagy kesik mar?
2017. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem biztos,hogy orulni fog apukad,hogy kistestot szeretnel, szerintem oregnek tartja magat hozza,


Teszt nelkul,nincs hir,szerintem addig ne mondj semmit.

2017. máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A tesztet persze megvárom.
2017. máj. 1. 08:03
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Mikor lenne esedekes a menstruacio es a teszt?
2017. máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam. Nem az én apukámnak, az esetleges pici baba apukájának.
2017. máj. 1. 08:06
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Mikor tesztelsz? Es mikor kene megjonnie?
2017. máj. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A teszt leghamarabb a hét második felében (Vagy akkor még korai?), a nem várt 18-a körül.
2017. máj. 1. 08:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!