Mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok. A fogadott dokim ma bejelentette, hogy a szülés napján elutazik. Szóval vagy beindítja a szülést vagy atpasszol másnak. Ilyenkor mit lehet tenni? Természetesen szülnék..
2017. máj. 4. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ajánlott maga helyett valakit? HA igen utánanéznék annak az orvosnak.


Én lehetőség szerint elkerülném az indítást.

2017. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ajánlott. Másfél hét múlva kontroll akkor szeretném letisztazni, de az idő sürget és ha mást kell keresnem akkor nem tokolhetek. Párom szerint keressünk mást.
2017. máj. 4. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez elég furcsa, hogy fogadott a dokid, és nem ajánlott senkit maga helyett.

Amikor nálam utazott el, akkor bemutatott annak a doktornőnek, akit maga helyett ajánlott, elérhetőséget, mindent megadott.

És ebben az esetben az én dokim volt az, aki megkereste a másik orvost és tájékoztatta, hogy átadna neki arra az időre, szóval a két orvos megbeszélte, és nem nekem kellett random megkeresnem egy akármelyik orvost, mert akkor valszeg, hogy nem vállal.

Én nem erőltetném az indítást. Megkérném a dokim, hogy ajánljon be és adjon át egy másik orvosnak.

Ha nem, akkor vagy mázli és hamarabb megszülsz indítás nélkül, vagy megindítják, vagy később szülsz 1-2 nappal, de ügyeletesnél.

2017. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én keresnék mást vagy - attól függően, hol fogsz szülni - egy szülésznőt fogadnék, az orvos pedig az lesz, aki éppen akkor ügyel.
2017. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudjátok a szülés napját? ;-) Ha átpasszol másnak, csak mond egy nevet. Nálunk minden dokinak meg van a váltópárja.
2017. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég gáz, én így tuti nem fizetnék neki semmit. Indítani ne akard szerintem, engem indítani kellett és sokkal jobban fájt így mint a rendesen, magától megindult szülés. Én szülésznőt keresnék, és ügyeletesnél szülnék.
2017. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg nincs gond, ne akard indíttatni szerintem. Mivel úgyse tudod, mikor születik, simán lehet, hogy itthon lesz a doki. Biztonság kedvéért legalább egy szülésznőt ajánlhatna.
2017. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Remélem, nem fogsz neki fizetni. Gyakorlatilag két hét múlva már bármikor jöhet a baba.

Én nem hagynám, hogy indítsa a szülést, ezt nem is ajánlom. Ha nem ajánl másik orvost, te is körbe tudsz érdeklődni, más anyukáktól esetleg, hogy kihez érdemes menni. De ha már lepasszol, kérd, hogy legalább keressen neked egy normális orvost, aki átvesz a terhesség végén.

2017. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!