Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit vartatok missed ab...

Mennyit vartatok missed ab utan a szex-el?

Figyelt kérdés

Betartottatok azt az idot, amit a doki javasolt? Milyen volt az elso szeretkezes a mutet utan? Nem fajt, nem volt masabb? Nem voltatok esetleg tagabbak?

Mensitek mikor jott meg a mutet utan?

Bocsi a sok kerdesert!


2010. máj. 15. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két hetet vártunk a szexxel, 9 napig véreztem, a mensim a műtét után 28 napra jött meg. Nem volt semmi különös, semmi fájdalom.
2010. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

4 hetet vártunk.Nem voltam jól lelkileg hozzá.

A doki 5 hetet mondott.

Nem volt olyan jó a szex.

35 nappal a műtét után megjött,mihelyst elmúlt a mensim utánna a szex is jó volt.

2010. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Engem csutortok delutan mutottek. Akkor nagyon vereztem, de ester el is allt. Tegnap is mar csak barnaztam, ma mar az sincs.

Legszivesebben mar most a paromnak esnek, de meg tartok tole. Nem akarok bajt meg valszeg stresszes lennek es nem tudnam elvezni, de kivanom. Azert ez meg nagyon korai lenne.

Nem gondoltam, hogy testileg ilyen jol fogom viselni. 1.5 oraval a mutet utan mar uton voltunk hazafele es semmi bajom nem volt.

2010. máj. 15. 21:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Lelkileg is jol vagyok szerencsere a paromnak koszonhetoen, aki nagyon rendes es figyelmes velem. Meg kozelebb hozott minket a sajnalatos dolog egymashoz.
2010. máj. 15. 21:02
 5/11 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem, hogy a baba azota sikerult-e? Ha igen, mennyi idovel a mutet utan?
2010. máj. 15. 21:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Milye n tüneteid voltak,hogy a baba nem volt már?
2010. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Allitolag 6 hetesen halt el, de csak 8 hetesen volt az elso uh. Egeszen addig voltak is terhes tuneteim. Utana pedig elvagtak oket. Ennyi tunetem volt, hogy megszuntek a terhessegi tunetek. Nem volt verzes, csak enyhe gorcsok, de az mar az elmaradt mensitol megvolt.
2010. máj. 16. 12:17
 8/11 anonim ***** válasza:
egyik doki 4 , a másik 6 hetet mondott. de én nem vártam, és hál'istennek nem kaptam fertőzést. és jó volt, csak undorító volt, h véreztem. ennek ellenére azt tanácsolom, h várj vele ameddig nem kell visszamenned kontrolra. a másiknál kivártam a 6 hetet.
2010. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a baba fél év múlva jött össze, és a napokban születik. :)
2010. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a doki 2 hét pihit mondott a szex-szel. A műtét után 14 nappal együtt is voltunk, nagyon jó volt, nagyon vágytunk rá, nem fájt, nem voltam tágabb, semmi...

3 hónapot védekeztünk a dokim javaslatára, és a 3. próbálkozós hónapban jött a baba.

Kitartás!

38 hetes kismama

2010. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!