Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik. Túró"receptet"írnáto...

Kismamik. Túró"receptet"írnátok nekem, amibe nincs nyers tojás?

Figyelt kérdés
túrós palacsintát akarok holnap csinálni,mert nagyon megkívántam,de ugye abba nyers tojás van.Ha van valami ötletetek hogy hogy csináljam meg hogy az ne legyen benne,megköszönném:)Vagy csak simán kihagyom belőle a tojást?(27h)
2010. máj. 15. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én sosem rakok bele tojást csak cukrot és citromhéjjat.

De pont azon járt az agyam most, hogy kinn voltam a boltban, hogyha megszületik a manóm, hogyan lehetne felturbózni a sima túrót házilag...aztán rájöttem fogalmam sincs mikor jön el az az idő amikor már majd az én kismanóm is ehet túrót...

17 heteske

2010. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam bele rakni tojást,esetleg tejfölt. De nem értem,hogy ha babát vársz,miért nem eheted meg úgy,ahogy szoktad? A tojásban van a legtöbb vitamin,amire most különösen szükséged van.
2010. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Soha nem teszek a túrótöltelékbe tojást.Túrót ízesítsd k.cukorral,vaníliás cukorral,reszelt citromhéjjal,mazsolával.Teszek bele tejfölt.Ha hígnak tűnik adok hozzá búzadarát.20deka túróhoz 1 evőkanálnyi darát.De azt látja az ember,hogy mennyit vesz vel.Majd a dara miatt egy negyedórát pihentetem.

Jó étvágyat!

2010. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szalmonella baktérium miatt nem ajánlott beleteni a töltelékbe a nyers tojást!Ha sütve,főzve van,akkor már természetesen fogyasztható,és nagyon hasznos.
2010. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)Én mindig raktam bele tojást,meg a családba is raknak,ezért kérdeztem,de akkor simán kihagyom ha szinte senki nem szokott amúgyse rakni bele:)Azért nem eszem így ahogy eddig(valaki kérdezte),mert az nyers tojás,nincs megsütve,nem úgy mint a palacsinta tészta.
2010. máj. 15. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Miutan en undorodom a nyers tojastol, sosem raktam turo töltelekbe nyersen. megfözök ket tojast es a sargajat belepattintom, ennyi. De azert ezt komolyan meg kellett kerdezni?
2010. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nemtudom mi bajod van a kérdésemmel,én csak annyit kérdeztem hogy aki tud,írhatna hogy a túrót milyen "formában"rakja bele.Amúgy meg elég sok mindenbe kell nyers tojás,szóval ha undorodnék tőle ha nem,kell bele.(nem a túrótöltelékbe,mert abból kilehet hagyni)
2010. máj. 16. 10:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is úgy szoktam csinálni a túrós palacsintát, hogy a túróba teszek van.cukrot, tojássárgáját, meg kr.cukrot.

De anyukám pl. csak simán túró, cukor, tejföl. Talán most az ő receptje a praktikusabb nekünk. 31hkm

Ja amúgy ha valakit zavarnak az ilyen kérdések nem kell válaszolni, nem tudom miért kell állandóan mindenkit leszólni. Egyszerűen át kell lépni a kérdésen, ha bajod van vele.

2010. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Igen,az lesz akkor hogy kihagyom belőle:)Ezt én se értettem sose ha "nem tetszik" egy kérdés valakinek,akkor minek szól hozzá egyáltalán...na mindegy,már hozzászoktam ezekhez is:)
2010. máj. 16. 13:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a túróba még szoktam tenni fahéjat is. Szerintem nagyon jó ízt ad neki. Ha gondolod próbáld ki! Cukor, fahéj, esetleg tejföl.

Minden jót és jó étvágyat a palacsintához!!!

2010. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!