Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik. Túró"receptet"írnáto...

Kismamik. Túró"receptet"írnátok nekem, amibe nincs nyers tojás?

Figyelt kérdés
túrós palacsintát akarok holnap csinálni,mert nagyon megkívántam,de ugye abba nyers tojás van.Ha van valami ötletetek hogy hogy csináljam meg hogy az ne legyen benne,megköszönném:)Vagy csak simán kihagyom belőle a tojást?(27h)
2010. máj. 15. 20:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszen nem voltam se bunko se leszolo, csak rakerdeztem, hogyha ö is tudja a megoldast (kihagyni a tojast az egeszböl) akkor komolyan meg kell kerdezni??? Elnezest ha egyesek erzeseit ezzel megsertettem. Amugy irtam normalis valaszt, hogy en megfözöm a nyers tojast es a megfött tojas sargajat rakom bele. Amugy most egy recept sem jut eszembe amibe nyers tojast kell rakni es az nyers is marad, azaz nyersen kell megenni a tojast. Kiveve a bifsztek, de azt sem eszem meg. Vagy mire gondoltal? komolyan nem tudok egyet sem, vagy felre erthetö volt az hogy csak annyit irtam a nyers tojastol undorom van? kivancsi vagyok.

(nem bunkosagbol kerdezem)

2010. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!