Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sok ultrahang lehet káros?...

A sok ultrahang lehet káros? Mit érzékel a baba belőle?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok már 7.-jére megyek ultrahangra egészségügyi okok miatt. Már az utóbbi három hétben hetente járok jövőhéten is mennem kell. Biztonságos az ilyen sok ultrahang a babára nézve?

2017. máj. 8. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Szia:) Nyugi nem lesz baja a babádnak :) Mikor terhes voltam engem is sokszor ultrahangoztak, nem lett semmi baja:)elvileg bebizonyították hogy nem árt a babának
2017. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
közvetlenül nem káros ez tény, de közvetetten árthat. A magzati szívhangfigyelőt szintén nem ajánlják túl gyakran használni. Megzavarja a magzat nyugalmát ez sokféle következménnyel járhat.
2017. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is gyakran járok, de nekem is azt mondta az orvos, hogy nem árt. Az elején veszélyzetett terhes voltam, azért mentem többször, most pedig én is egészségügyi probléma miatt megyek. 16 hetes vagyok, de nekem is már ez lesz szerintem a hetedik vagy nyolcadik.. ne aggódj miatta :)
2017. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi nem árt. Ahogy írják a magzati szívhangfigyelőt viszont nem ajánlják, de azt is azért nem, mert akkor naponta isten tudja hányszor és meddig hallgatgatják a lelkes anyukák szerencsétlen babát.
2017. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg nem káros.

Más kérdés, hogy a babák valószínű nem szeretik, amikor a 31. héten voltam a 3. kötelezőn, után a gyerek egész este baromi idegesen rugdosott meg "ugrált" a hasamban. Nem szokott ilyet csinálni, azért gondolom, hogy az uh miatt volt. Csak másnapra nyugodott meg.

2017. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!