Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prena és Nifty teszt ára?

Prena és Nifty teszt ára?

Figyelt kérdés
Most akkor tudja valaki, hogy mennyibe kerül? Mert olvastam olyat is, hogy 200 ezer, és olyat is, hogy 75 ezer! Azért baromira nem mindegy!
2017. máj. 12. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Szinte minden intézményben más árak vannak. Ott kell érdeklődni konkrétan, ahol csináltatni szeretnétek, vagy több kórházban- klinikán kell körülnézni, és azalapján döntötök, ahol kedvezőbb az ár.


Barátnőm 75.000 Ft-ért csináltatta a Prenatesztet. De állítólag ez a sima, alap.

A Nifty pedig a legfrisebb tudomásom szerint 34.000 Ft körül mozog, de állítólag ez nem is ad olyan pontos eredményt, mint az előbbi. Ezek csak körülbelüli árak, bőven lehetnek több tízezres eltérések.

2017. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csomagok vannak, attól függ az ár, hogy melyiket kéred. Az olcsóbb csak down kórra szűr, a drágább több betegségre. Ahol csináltatni szeretnéd ott valószínűpeg fent van az árlistán, hogy melyik csomag mit tartalmaz.
2017. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A nifty biztos nem ilyen olcsó, én pont azt látom böngészve, hogy jóval drágább. Mondjuk én csak a down-t nézetném. Akkor maradok a Prena-nál, az 75 ezer. Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 12. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban 190.000 a Nifty. De amilyen árakat írtok, kezdek elbizonytalanodni hogy nem-e néztem félre:D
2017. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A prena akkor 75, ha csak downra szűrik.
2017. máj. 12. 22:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Első: Nifty 34ezer??? Hááát

Nekünk magas down kockázat miatt körbe kellett járni a émát elég alaposan:

75 ezres Prena csak a Down-ra szűr, a közepes csomag Down, Patau, Edwards szindrómákra, a 3. csomag pedig nem kromoszómarendellenességekre is. Ugyanúgy, mint a Nifty. Mindkettő ugyanannyira megbízható! Ezer szemszögből és több intézetben is körbejártuk a témát.

Végül Nifty lett az Istenhegyin: 190ezer, de ott volt akombinált így levonták annak az árát, volt még -5% törzskártyám, így fizettem 150ezernél valamivel többet.

2017. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia, és van már eredményed?
2017. máj. 14. 10:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem szól a kérdés (utolsó voltam): igen, ez még februárban történt, szerencsére nincs semmi baj, de a kombinált teszt jól ránk ijesztett.
2017. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, Neked! Én is meg fogom csináltatni, nem mindegy, hogy 12 hétig izgul valaki, vagy 40.
2017. máj. 14. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!