Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi időnek kell minimum...

Mennyi időnek kell minimum eltelnie két terhesség között?

Figyelt kérdés
A szülés után mennyi ideig nem ajánlott újra teherbe esni?
2017. máj. 13. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyi szülés után a dokim 6 hónapot javasolt de 9-12 hónapot is olvastam. Császárnál nem tudom.
2017. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
egy év minimum, császárnál egy-másfél.
2017. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Durva hüvelyi után a dokim minimum 1 évet javasolt, hogy addig ne is gondoljunk rá.
2017. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

7 hós a pici és 16hetes a magzat. Senki nem mondta,hogy korai lenne,baj lenne.

Természetes szülés volt persze az elözö is.

A nifty eredményt várjuk,ha netán beteg,Biztos A nincs köze ahhoz,hogy hamar jött volna

2017. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Én 3 hónapos voltam mikor anyukám teherbeesett a tesómmal. Semmi gond nem volt :)

Szerintem nincs kötelező idő előírva.

2017. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismerosom 3 even belul,3 gyereket szult.a 2. Es 3. Elobb is jott par hettel,es kisebbek is voltak az atlagnal.ezt az orvos a korai teherbeeses szamlajara irta.

A 2. Es 3. Gyerkocnek sok egeszsegugyi problemaja volt picinek.ekcema,allergiak,betegeskedes.mostanaban nem tartjuk a kapcsolatot,igy nem tudom mennyit valtozott a helyzet azota.de a gyerekorvos szerint,ez is lehet a hirtelen egymas utani szulesek miatt,mert az anyuka szervezetenek nem volt ideje feltoltodni,es igy a terhesseg alatt nem kaptak a gyerekek eleg tapanyagot,vitamint egyebek.

Igaz,anyuka amugy sem nagyon foglalkozott ezekkel(egeszseges taplalkozas,terhes vitamin)

Sokat sajnaltatta magat,igy szepen leepitettem a kapcsolatot.

2017. máj. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontos adatot nem tudok, mindenhol mást olvasni. De egy ismerősöm 6 héttel a szülés után terhes lett, 10,5 hónap van a testvérek között. :) Náluk nem lett semmi baj, hüvelyi szülés volt mindkettő. Másik ismerőseim között 11 hónap van, ők már felnőttek. Gyerekként nem tudom volt-e velük eü. baj, felnőttként nincs. (Amúgy nem úgy van, hogy " előbb hullik ki anyukának az összes haja és foga, de a magzat elvesz az egészséges fejlődéséhez szükséges minden vitamint és tápanyagot"?)

Azért szerintem legalább fél évet célszerű lenne várni.

2017. máj. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb. egy évet szoktak mondani. Nem is a gyerek egészsége miatt, hanem azért, hogy az anya szervezete tudjon regenerálódni.
2017. máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim 2 évet mondott. Addigra visszatöltődik a szervezet és teljesen regenerálja magát egy egészséges szervezet esetében.
2017. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!