Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen játékokat vesztek a...

Milyen játékokat vesztek a terhesség alatt a babának?

Figyelt kérdés
Simán elfelejtettem volna, hogy az is kell :) csak itt olvastam, hogy van aki vesz.
2010. máj. 16. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ágya fölé: zenélő körforgó, egy-két csörgő, zenélő állatka, amit fel lehet húzni és dallamosan zenél.

Majd 1-2 hónap múlva: rágóka, mégtöbb csörgő, rongyi-alváshoz.

16 hónapos nagyfiú anyukája.

2010. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit sem vettem,a látogatók mind hoztak apróságokat(csörgő,plüss játék,takaró.....).
2010. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem. Úgy két hós kora körül vettem a kiságyra zenélő forgót, akkor már elnézegette. Amúgy pedig tutira kaptok ajándékba, szerintem fölösleges előre vásárolni. Az első hetekben tutira nem kell neki játék, aztán meg ha már kell, addigra - ha nem kaptatok - majd veszel.
2010. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy plüss csörgőt vettem és egy forgó, zenélő himbilimbit az ágya fölé, de ezt sohasem használtuk.

Jó, hogy nem vettem többet, mert nagyon sokat hoztak ajándékba.

3-4 hósan már rágható játékokat vettem.

2010. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Hááát sajnos mi nem kaptunk senkitől semmit, a mai napig nem kiváncsiak az unokára. Szóval mi ezért vettünk, mint mindent. Nálunk a fiam nagyon szerette kezdetektől fogva a zenélő körforgót.
2010. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes megvárni, hogy mit hoznak a látogatók, mert az első 1-2 hónapra biztosan nem kell semmilyen játék.

És ha már megvan a babád, Te is jobban látod, hogy minek örülne...

(Az enyémről pl. kiderült, hogy semmilyen plüsshöz még csak hozzáérni sem hajlandó, irtózik megérinteni... :o)

2010. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Semmit. Mit is kezdene vele? A csörgőt fel se tudja emelni... Bár kaptunk csörgőt, meg valami szines állatkát, ami nem szőrös. Sztem a plüss is felesleges. Nem véletlenül írják rá, h 3 éves kor előtt nem ajánlott. Lenyelheti az állatka szemét, vagy ilyesmi.
2010. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megvettem előre a játszószőnyeget (akciós áron volt) és 2 csörgőt.
2010. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia én amikor még a hasamba volt megvettük a zenélő forgot meg egy pár játékot amit a rácsos kiságyra lehet logatni már akkor szerette őket nézegetni persze akkor még csak homájosan látnak de a zenélő forgo hangját nagyon szerette már 3 és fél honapos megvettük neki a játszószőnyeget amit imád elvan benne egész nap csak enni jön ki szinte és van egy csomo játék ami zenél hangokat ad azokat szeretik.

Ja és persze minél szinesebb annál jobb..:-))

2010. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!