Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt bővebb hüvelyi...

Terhesség alatt bővebb hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Nektek is több egy kicsivel, illetve ha igen, nem zavaró? Én rettentően utálom, és előfordul, hogy tampont használok, ha el kell mennem valahová, mert a tisztasági sokszor nem elég, és nem elég kényelmes, nem ad biztonságérzetet.

Nektek is ilyen zavaró, vagy csak mint előtte?



2017. máj. 15. 19:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tegnap rákérdeztem a nődokimnál, pont voltam uh-n, hogy nagyon erős folyásom van. Azt mondta ez teljesen normális, hisz nincs menstruáció, helyette ez van..Azt is mondta, hogy attól függetlenül, hogy normális, minden vizsgálat alkalmával ellenőrizni kell, hogy nincs-e fertőzés, gondolt itt gombára. Javaslom, hogy cserélj többször betétet, de tampont én sem mernék felrakni, nem elég síkos ahhoz a hüvely, hogy felcsússzon, felsértheted, ha fertőzésed van, azt feljebb tolhatod a tamponnal, ez viszont csak az én véleményem és meglátásom, miért nem használnék tampont. 15 hkm
2017. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!