Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most elvetéltem vagy nem?

Most elvetéltem vagy nem?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruációm Április 4.-én jött meg. Májusba már nem jött meg. Csináltam egy terhességi tesztet ami pozitív lett és elég erősen mutatta. Elvileg jelenleg 5-6 hetes lehetek. Azonban 2 napja reggel elkezdtem vérezni , igazából barna volt , nem jött annyira sok csak annyi hogy a nadrágom át ázott utána megállt nem véreztem de azért elmentem orvoshoz még aznap. Angliába vagyok és nem csináltak semmit csak adtak egy időpontot ultrahangra. 2 napra rá mentem ultrahangra azaz ma és a petezsákot látták de a babát nem annyira épp hogy csak egy pötty volt ott. Azt mondtak hogy úgy tűnik minden rendben van de 2 hét múlva menjek vissza ultrahangra hogy meg nézzék van-e szív hangja. És ahogy kijöttem az orvostól egyből elkezdtem vérezni megint átáztam és rendbes piros vér volt, nem barna. Most ez vetélés. Nem volt fájásom és most sincs. Ezt nem értem barna vérzésem volt utána 2 napig semmi és utána megint vérzek de már erőssebb mennyiségben és piros?! Ez mi?!

2017. máj. 17. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez sajnos vetélés.
2017. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Januárba volt egy gyógyszeres abortuszom Angliába amit Magyarországon nem alkalmaznak, lehetséges hogy annak a gyogyszer hatására vetélhetek el és nem marad meg a baba? Nagyon sokat gondolkozok ezen. Az volt az első terhességem
2017. máj. 17. 13:24
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Valoszinuleg veteles. Sajnos kulfoldon le se szarjak az orvosok az ilyet.
2017. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

Nem mentél vissza ügyeletre? Vagy mentőt hívtál volna h vigyenek be. Igazából nem tudom ott hogy működik ez de szerintem meg kéne nézesd magad minél hamarabb egy orvossal. Lehet nem ürült rendesen és kaparni kell.

Vigyázz magadra és azonnal orvos.

2017. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

En mar veteltem el, konkretan a falat kapartam ugy fajt a hasam!

Hematoma nem lehet?

De eselyes, hogy epp veteles lesz!:(

2017. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én két hét brutál vérzés után vetéltem el, de addig végig doogott a szivecske. Egy éjjel 4 hatslmas éjszakai betét + ágyneműcsere. Én a végsőkig reménykednék, csak egy uh tudja megmondaninott van-e még. Lehet van egy vérömlenyed. Megkérdezhetem, hogy 3 hónap alatt mi történt, hogy most már jöhetne. Vagy ne jöjjön?
2017. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Első abortuszomon a gyogyszer abban segitett hogy elveteljek szoval ugymond tudom milyena veteles es borzasztoan fajt. Anyukam szolt bele es azert vetettuk el de nost mar nem erdekel es meg szeretnem tartani. AMUGY HUVELYI ULTRAHANGOM VOLT NEM LEHET HOGY ATTOL VERZEK? Erdekes hogy egybol akkor kezdtem el verezni ahogy kijottem
2017. máj. 17. 14:32
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Hüvelyi uh-tól nem vérzel.

Menj vissza azonnal szerintem.

2017. máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem elvetéltél. En is itt vagyok uk-ban. Nekem 27 napja volt spontán vetelesem. 5hetes lehettem kb. Nekem 3-4 nap verezgetes utan volt 2 nap amikor gorcsolgettem majd verezgetes aztán barnazgatas. Összesen 10 nap. Nem fajt különösebben jobban mint egy menzesz.

Nekem volt korai uh de csak azert mert pár éve volt egy méhen kívüli terhességem. A huvelyi uh-n azt mondták sajnos valószínűleg miscarriage es kb ennyivel lezartak a történetet. Vérvétel is volt ott mar nagyon alacsony volt a hcg. Vissza sem kell mennem. Próbálkozni is lehet.

Te,hogy vagy?

2017. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En ugy tudom,hogy abortusz gyógyszer utan jo par hónapig nem eshetsz teherbe. Nem irtak fel neked fogamzásgátlót? Csak mert itt ha nem akarod a babat es elveteted akkor irnak fel azonnal(gondolom 2 okból. 1: Ha felelotlensegbol estel teherbe akkor ez ne forduljon elő újra.

2: Nem eshetsz teherbe én ugy tudom kb 6 hónapig)

2017. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!