Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek hátrahajló a méhe,...

Akinek hátrahajló a méhe, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Akinek hátrahajló méhe van annak amikor a baba növekszik, inkább a medencébe helyezkedik, vagy ugyan úgy hajlik a pocak felé? És a baba mozgását lehet, hogy azért érzem néha nagyon oldalt, néha pedig egészen lent, mert nekem hátra hajlik?És még azt vettem észre, hogy sokszor inkább akkor érzem a mozgásokat, ha ülök v állok.Fekve csak nagyon gyengén.

23 hkm


2017. máj. 19. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
12. hét könyékén a hátrahajló is előrebillen és nincs már különbség. Hogy hol érzed a babád, függ a méhlepény tapadástól és a baba pozíciójától is.
2017. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A méhed kb. a 8-10. hét óta nem hajlik hátra, ahogy nő a baba, ugyanúgy "feláll" a méh, mint az előrehajló méh, mintha egy leeresztett lufit felfújnál, egy idő után mindegy, hogy alaphelyzetben előre, vagy hátra bicsaklott-e. Szerintem nem függ össze a méh alapállapoti helyzete a baba mozgásának érzetéve. Kicsi még a baba, a ő testhelyzetétől függ leginkább, hogy hol és mennyire érzed.
2017. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem hátrahajló és 2. babával sokkal nagyobb hasam van, mint úgy általában ránézésre gondolják. Mondhatom, hogy semmi különbség, elég hamar elkezdett előrejönni. (9. hetesen mi meztelenül láttuk már, hogy nő. 12 hetesen családtagok ruhában is észrevették és úgy általánosságban kb. egy hónappal mindig nagyobbnak tűnik) Szerintem a baba helyezkedésétől és lepénytől függ, hogy hol érzed és mennyire. Én gyakran éreztem, hogy a húgyhólyagom piszkálja, kiderült, hogy azért mert még faros és arra rúg.
2017. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hatrahajló méhem van. Nekem a hátsó falon tapad. Első baba. 15+pár napos kora óta érzem ahogy mocorog. Ülve állva fekve. Nagyon aktív. Látni is a hasamon ahogy ficánkol:D én most vagyok 21 hetes.

Nekem is van hogy egészen lent mocorog. Van hogy a kökdököm körül fent.. reggel lent mocorgott. Néztem is. Most megint fent :D nem tudom mitől függ.


Boldog babavárást!

2017. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Attól is függ, hogy mennyire vagy vékony, és a gyerek személyiségétől is, hogy mennyire, hogyan érzi az ember a mozgást. Aki belül erősen, hosszút rúg és boxol, az olyan ember lesz. De van amelyik gyerek szép óvatosan, vigyázva, lassan nyomja a kezét-lábát. És olyan ember is lesz.

Szerintem fekve jobban látni, állva-menve jobban érezni.

2017. máj. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!