Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Braxton Hicks-ről valami...

Braxton Hicks-ről valami infó? Nem tudom mi a nem hivatalos neve most olvastam hogy a 20-on valahanyadik héttől jelentkezhet. Milyen érzés, mihez hasonlít?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat. 26h km
2010. máj. 16. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem mas, mint a joslofajas, aminek a neve kicsit csaloka,mert nembiztos, hogy faj, lehet, hogy csak kemenyedes. Mehosszehuzodas.

Nem biztos, hogy jelentkezik, ha igen, az sem baj,amig nem okoz gondot, nem tul suru es nem kezdi ido elott nyitni a mehszajat.

Ekkor egyebkent nekem osszeugrott az egesz mehem, olyan kemeny lett, mintha egy kemenyre fujt focilabda lenne ott. 20-30 masodpercig tartott egy osszehuzodas ugy, hogy volt csucspont, eloszor erosodott, majd a csucspont utan ernyedt a hasam. Nagyon eros huzo, feszito erzes. Van, hogy kozben enyhe mensi szerualhasi fajdalomis van az alhasban.

2010. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!