Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen nagy a baj?

Zsazsa24 kérdése:

24 hetesen nagy a baj?

Figyelt kérdés
Párom este érkezett haza hátha addigra kapok egy két választ "tapasztalatot" 24+5 hetes vagyok de tegnap este óta nem érzem a picit! nagyon félek esetleg hasonló volt e valakinek. 9 kor indulunk de hátha addig írtok valami biztató
2017. máj. 20. 19:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. máj. 20. 19:51
 12/18 anonim ***** válasza:
Örülök hogy beindult a picid. Az elmúlt 2 napban nálunk is alig mocorgott az eddigiekhez képest, néha olyan pankrációt nyomott hogy meg kellett állnom ha sétáltam valahova és le kellett üljek, de ma ő is visszaállt a szokásos mozgás mennyiségre. Biztos volt valami front.
2017. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is pont 24 hetesen mentem kórházba emiatt. 18 hetes kortól rendszeresen éreztem, ekkor meg egész nap semmit. A vicc az, hogy UH-n a saját szememmel láttam hogy mozog és abból se éreztem semmit. :D van ilyen. Örülök, hogy beindult a babád! Kettősfront van ma, érzik ők is.
2017. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jaj de jó!
2017. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek

Boldog babavárást nektek és könnyű szülést

2017. máj. 20. 20:18
 16/18 anonim ***** válasza:
De örülök :) minden jót nektek :)
2017. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! mi is 24h5naposak vagyunk és a picikém is így csinált. Nagyon nyugiba volt. Viszont ha megpiszkáltam akkor egy picit mozgott. Valószínüleg a front miatt. Pedig 2nappal ezelött megse ált a kisaszony. Aztán láss csodát haza jött a férjem a munkából (24órázni szokott, vagyonőr) megsimizte a hasam és megse ált utána. :D most is mocorog. :) vigyázzatok magatokra és minden jót kívánok! :)
2017. máj. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szia utolsó.. Nagyon gratulálok boldog babavárást. Akkor nem csak az enyém pörög be apára.egész este csak ficánkot meg sem állt most alszik. De néha azért bejelentkezik :)
2017. máj. 21. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!