Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső fali placentanal lehet...

Mellső fali placentanal lehet e szeretkezni?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem kérdezni h akinek elol tapadó a mehlepenye lehet e szeretkezni?
2017. máj. 21. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mondta az orvos más miatt hogy ne, akkor lehet.


Egyébként a mellső fali teljesen normális, semmi kock@zatot nem jelent.


Akkor van baj, ha lent van a lepény és rálóg részben vagy egészben a méhszájra.

2017. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet. Ha nem szabadna azt az orvos úgyis mondaná.

Nekem is mellső falon tapadt, és nem volt semmi probléma.

2017. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mellső fali volt és szexeltünk ugyanúgy.
2017. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták hogy mellső fali... Végül kiderült, hogy igen, de részben fedi a méhszájat is. Nekem szex nélkül is volt barnázásom. Ekkor tilos volt a szex.

Majd feljebb húzódott pár hét alatt.

2017. máj. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már volt egyszer egy hasonló kérdés. Összekavarodnak egy kicsit a fogalmak: a mellső fali önmagában nem gond. annyit jelent, hogy a hasad külső oldala felé esik a méhlepény. míg amikor azt írják, hogy "elöl" tapad, az azt jelenti, hogy lent, akár a méhszájra rálógva, vagy közel hozzá van. Ez már problémás lehet, mert leválhat a méhlepény. Ilyenkor szoktak házasélet tilalmat előírni. Itt már csak az a kérdés, hogy a te orvosod mit mondott
2017. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mellső fali, 12. hetesen elérte a méhszájat. Soha nem véreztem, és egyik orvos, szonográfus, védőnő se mondta, hogy nem lehet szeretkezni. Azt mondták, hogy amíg nincs vérzés, vagy olyan, ami számomra kellemetlen érzés, addig mindent lehet.
2017. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. máj. 22. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Mellsőfali, ami nem baj, de a széle nekem is eléri a belső méhszájat. Annyit mondtak, hogy óvatosan szexeljünk, de amúgy lehet, pár hét múlva feljebb is kerül majd. Annyi különbséget jelenhet elvileg, hogy később fogjátok érezni, ha mozog a baba, de ez sem feltétlenül igaz.
2017. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk 18heti ultrahangon.azt mondta az orvos hogy nem log ra a placenta.azt mar nem mertem megkérdezni hogy szabad e vagy sem mert nagyon bunkó orvoshoz jarok es alig akar válaszolni.
2017. máj. 24. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!