Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátrahajló méhre tényleg jó...

Hátrahajló méhre tényleg jó ha sokat fekszek hason?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál,8 hetes terhes vagyok. Azt mondta,hogy hátrahajló méhem van,és feküdjek sokat hason,hogy megforduljon és jol tudjon fejlődni a baba. Ez igaz? Második terhességem,de az elsőnél nem mondtak ilyet. Valaki van hasonló helyzetben?
2017. máj. 22. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Ez hülyeség. A hátrahajló méh semmit nem jelent.
2017. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézus! Bizti, hogy nőgyógyász volt?
2017. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hátrahajló méhem van, de egyáltalán nem kényelmes hason feküdnöm a puffadás miatt.


Nekem a doki azt mondta semmi gond, épp úgy előre fog jönni majd a méhem, mint másoknak.


10 hetes kismama

2017. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam. Gondoltam ha az előző terhességemnél minden rendben volt,most hogy változhatott meg a méhem? Köszi a válaszokat. Próbálok pihengetni,mert rákszűrést is csinált,és most fájdogál a hasam.
2017. máj. 22. 15:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sürgősen orvost váltanék. Nekem is hátrahajló méhem van semmi gondom nincs belőle. 20 hetes vagyok.
2017. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hátrahajló van, és semmi jelentősége a terhesség szempontjából. Az meg külön röhej, hogy a hasonfekvéstől megfordulna a méhed... :D
2017. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jól megijesztett, hogy feküdjek hason az első három hónapban,mert ha nem akkor a baba nem fog tudni elférni,és nem fejlődik rendesen. Még egy papirt is adott amire magas rizikójú terhességet írt rá. Még nem fogadtam orvost, sztk-ban voltam most először,de valószinű utoljára is. A fiammal volt orvosom, de gondoltam egy terhességet az sztk-s is meg tud állapítani,csak utánna fogadok dokit.
2017. máj. 22. 17:23
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt a mindenit! Megdöbbentő, hogy miket hall az ember. Semmi köze a hasonfekvésnek a hátrahajló méhhez.
2017. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hátrahajló méhem van. Állítólag nehezebb teherbe esni, 5x estem teherbe, 4 gyerekem van, max egy hónapot kellett várni pluszban, hogy megfoganjak. Ilyet én sem hallottam, hogy hason kell feküdni :D
2017. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekünk is mindkettő az első hónapban sikerült.
2017. máj. 22. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!