Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátrahajló méhre tényleg jó...

Hátrahajló méhre tényleg jó ha sokat fekszek hason?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál,8 hetes terhes vagyok. Azt mondta,hogy hátrahajló méhem van,és feküdjek sokat hason,hogy megforduljon és jol tudjon fejlődni a baba. Ez igaz? Második terhességem,de az elsőnél nem mondtak ilyet. Valaki van hasonló helyzetben?
2017. máj. 22. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%

Logikusnak tűnik, és ártani nem árt.


Az első trimeszterben fenyegető vetélés lehet, arra kell vigyázni.


Akinek meg hamar sikerült a fogantatás, lehet, hogy szerencséje volt, vagy előtte tablettát szedett.

2017. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A magas rizikó az veszélyeztetett terhesnek minősül?
2017. máj. 23. 20:33
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

20.33.


Szerintem okosabb, ha megelőzésként annak veszik. Régen annak szokták, jó is volt úgy.

2017. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

20.33.

Régen az első három hónapban ágynyugalmat rendeltek, rendszeres magzaterősítő hormoninjekciókat és heti kétszeri vas+görcsoldóféle kombinált injekciókat adtak.

2017. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hátrahajló. Két gyermeket hordtam ki gond nélkül. Magándokim volt, de ilyesmit nem is említett, csak nehezen tudta kitapintani a méhszájam és ezért került szóba. Ne aggódj túl sokat, az nem tesz jót! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2017. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbáltam hason feküdni,de nemsokáig bírtam. Olyan keménynek tűnik úgy a hasam,vagy nem is tudom,pedig van rajta felesleg. Védőnő is mondta, hogy csak az adminisztálás miatt kellett azt mondania, hogy magas rizikójú, hogy jobban figyeljenek.
2017. máj. 25. 15:34
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno 2 tapasztalt doki is ezt mondta.Én sem tudtam hasra feküdni a puffadástól,de rendesen nőtt a méhem mindkét gyereknél.Szerintem csak óvatosságból mondják,meg lehet protokoll is.

Azt is mondták,hogy amint kell,minél előbb el kell menni pisilni.Azt amúgy is érzi az ember,nem tartogatod sokat úgysem!😁

2017. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt. Második babonal (masik)doki mondta, hogy hátrahajól a mehem és ő is a hason fekvést ajánlotta. Nekem jól esett, amúgy úgy alszom.

Nem volt gond ezzel, szépen nőtt ahogy kellett.

2017. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!