Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátrahajló méh terhesen?

Hátrahajló méh terhesen?

Figyelt kérdés
Az létezik,hogy hátrahajló méh miatt nem látta a doki a terhességet,ami majdnem 6 hetes.A hcg kimutatta.Csak rá utaló felritkulást és még valamit látott. A hüvelyi ultrahang szinte semmit nem mutatott,amit látott azt hasival. Mellfeszülés állandóan van,ma reggel hánytam is.

2017. márc. 2. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa lenne... nekem is hátrahajló méhem van, de mindhárom terhességemet látta a nőgyógyász hüvelyu uh. során. 8-6-6 hetes terhes voltam az első vizsgálatnál.
2017. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. Azért is gondoltam, mert több helyen olvastam erről. Azt még hozzáteszem, hogy nagyon régi az ultrahang gépe.Mondta is,hogy menjek majd inkább be a kórházba ott nagyobb felnontású gépek vannak.
2017. márc. 2. 09:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Inkább a régi gép miatt lehetett, vagy később fogant és még nincsenek 6 hetes méretei.

A hátrahajló méh semmit nem jelent, csak annyit, hogy egy ideig kisebb lesz a hasad, mint másoknak. De még ez se biztos.

2017. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is,hogy válaszoltál.Az biztos,hogy majdnem 6 hetes,mert lombikos baba.Pontosan 14.napon volt a leszívás. Így megfelelő az utolsó menstruáció napja.A doki azt mondta a mellfeszülés és hányinger mindig jó jel.Ugye ez a hányás dolog nekem csak ma volt először.
2017. márc. 2. 09:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Hatrahajlo meh semmit nem jelent, nekem is 5 hetesen mar latszott.
2017. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor már tényleg nem tudom miért voltak csak kezdeti terhességre utaló jelek.Másoknak ilyenkor már sokkal több látszott.De az orvos mondta,hogy itt napok alatt is annyi minden változhat.
2017. márc. 2. 10:27
 7/12 anonim válasza:
Nekem is látszott 6 hetesen. Régi gép miatt viszont lehet.
2017. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól írtam,vagyis félreérthetően azt,hogy majdnem 6 hetesen.Akkor volt 5+4napos.Nektek itt már a betöltött 6 hét,amit írtok,tehát 6+valahány naposak voltatok?
2017. márc. 2. 10:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg 5 hetes sem volt mikor latszott a petezsak ( verzes miatt mentem el az ugyeletre es ott neztek huvelyi ultrahangon)

Ne aggodj elore, mikor mesz legkozelebb ?

Ott csinaltak ahol a lombikot? Mert itt azert normalis UH gep kellene legyen.

Szoritok!

2017. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem,nem ott csinálták,csak én nem tudtam kivárni. Magán orvoshoz mentem,azóta ezt nagyon megbántam amúgy.Ez egyébként egy sztk-s rendelő,csak ebben tartja a magánrendelésétterem is.Szóval az az igazi régi gép.Jövő hét elején megyek legközelebb a kaáliba.Én hiszem,hogy csak a gép,vagy a baba tréfált meg.Köszönöm, hogy szorítasz nekem.
2017. márc. 2. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!