Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz a babával? Terheléses...

Mi lesz a babával? Terheléses cukorvizsgálaton Éhomi cukor 5,2,120perces 8,3, Éhomi inzulin 21 (! ),120perces 163 (! )

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 21:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Van fizetett orvosom, ő ma el akart küldeni a diabetológiára, de a főnöke felülbírálta. Hétfőn be kell feküdnöm a kórházba. Állítólag cukorprofilt csinálnak.
2017. máj. 24. 16:43
 12/14 anonim ***** válasza:

120 perces cukrod 7 alatt kéne legyen az elég magas, de a diéta elég :) Meg sétálj minden nap egy kicsit :) Inzulint terhesen nem szoktak nézni, nem tudnak vele mit kezdeni.... nekem IR-em van 138as inzulinnal, de mióta terhes vagyok nem néztük, csak a cukorterhelésre járok 4 hetente.... lényeg, hogy 120 perces legyen 7 alatt, 60 perces meg 11 alatt (ezt nem mindenki kéri, nálam az ir miatt így ellenőriz a doki.)


Teljes kiörlésű kenyér, felvágott, zöldség (reggeli és vacsi)


Tejes dolgok és gyümölcs csak uzsira.


Tízórai pár darab zabkeksz, kicsi tejeskávé, vagy joghurt.


Ebéd bármi, de lehetőleg hús zöldséggel :D


Kerüld a fehérlisztet és a cukrot.


Ez így nagy vonalakban, ehhez szoktak a dokik írni egy szép listát mennyi ch-t kell bevinni. Én bevallom nem számolom. Ésszel kell enni és naponta legalább 5ször :)


Bocsi, hogy így leírtam, de hátha segít.


Nekem 3 hét alatt 7,3ról 6,9re ment le a 120 perces cukrom.


Csak ügyesen és jó egészséget :D


30hkm

2017. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Lesolya válasza:
Mivel az anya lelki állapota 100%ban hat a babára,el kell gondolkodj azon,hogy volt-e,vagy szokott-e lenni valami,ami undorrá fog el,illetve olyan dolog,aminek nagyon ellenállás, ellenszegülsz.Az utóbbi a valószínűbb.Úgy érzed, küzdened kell valamivel,valakivel?
2017. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem nézték az inzulint is, sőt meg is jegyezték, hogy az egy dolog, hogy cukrot mennyit mértek, mert az jó (ujjbegyből is megmérték mikor ott voltam, de majd a levett vér számít, mert az pontosabb), de majd az inzulint is mérik és úgy együtt többet mond.
2017. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!