Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek aprilis elejen volt az utolso menstruacioja?

Figyelt kérdés
Meseljetek, mikor csinaltatok tesztet, voltatok-e mar orvosnal, mit ereztek, hogy elitek meg stbstb.. minden erdekel :)

2017. máj. 25. 11:12
1 2
 11/14 Nyunya85 ***** válasza:
Szia! Nekem is április 7-én jött meg utoljára !!! :) Hová valósi vagy?
2017. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szia! Nekem április 03-án volt az utolsó 😊 elvileg a 7. héten járok. Gyakorlatilag semmit nem tudok, mert itt Angliában leszarnak ha még nem töltötted be a 12 hetet. Se UH se semmi.😕

Egy hete kb borzasztó hányingerem van, és mindenhol szagokat érzek 😕 elvileg a midwife írhat fel gyógyszert ezekre a tünetekre, csak az a bibi, hogy nem veszi fel a telefont😕

2017. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem április 13.-án jött meg utoljára. Másfél hete fáj a cicim, ha leveszem a fixet 😊 Más nincs. Orvosnál még nem voltam. Szerintetek?
2017. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szeretnèm megkèrdezni hogy aki jàrt màr orvosnàl az hàny hetesen ment ès mekkora babát làttak?
2017. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!