Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két (vagy több) terhességed...

Két (vagy több) terhességed miben különbözött és milyen neműek voltak a babák?

Figyelt kérdés

Pl. ha mindkettő lány, volt e különbség? vagy ha mindkettő fiú?


Illetve nagyobb eséllyel vannak különbségek ha eltérő neműek?


Vagy ez így nem függ össze egyáltalán?


2017. máj. 25. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt egy álomterhességem(fiú) és egy nagyon terhességem (lány) :D

Nem tudom összefügg-e.

2017. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 3. terhességem, szerencsés vagyok, mert a rosszullétek mind a háromszor elkerültek. Az első kettő kislány, a harmadik fiú. Nálam inkább a hasam formájában volt különbség, a lányoknál kerek volt, most inkább hegyesebb.
2017. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezekre a babonákra nem lehet adni. Nekem kisfiam van és most kislányt várok. A hányinger és a fáradtság hasonló volt mindkét terhességem elején, értelemszerűen a másodikkal a meglévő kisgyerek miatt máshogy esett, muszáj volt menni és 2 rossz hét után csak hozzászoktam, nem kínlódtam végig hónapokat.

Ez a mit kíván a kismama megint egy olyan dolog nálam, hogy mikor mit. A fiammal az elején semmit se kívántam. Aztán a sajtos uborkás szendvicset, aztán egy halom csokit, aztán nagyon sok gyümölcsöt, a végére egészségtelen vackokat (fánk, fagyasztott pizza, sültkrumpli). Most a lányommal igazából elég hasonló a helyzet, mikor éppen mit, perpill a zöldség gyümi kívánása van. Az étvágyam viszont sokkal jobb most, kiegyensúlyozottabban eszek, a fiammal meg felváltva voltam nagyon étvágytalan, máskor meg állandóan éhes. És a kilók is így jöttek fel, hirtelen pár, majd hetekig semmi. Most ez is egyenletes.

Derekam meg a hátam most eléggé fáj, a fiammal nem volt ilyen gondom, de ezt meg betudom a második baba dolognak, főleg mivel a fiam is kicsi (20 hós) és emelgetni kell meg rohangálni utána.

Ja, most elég normális az arcom, a fiammal tele voltam ragyákkal.

34 hkm

2017. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyforma volt, a rosszullétek is. A lányommal jobban voltam az elején, a fiammal többet hánytam.
2017. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első terhességem nagyon szuper volt. Nen hánytam, nem fájt semmim. Fiú lett. A másodiknál minden kijött belőlem, fájt mindenem izzadtam állandóan. Ő is fiú lett:)
2017. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első:álomterhesség:fiú.Második elején enyhe rosszullét:kislány.Harmadik:hányás,ájulás stb :fiú.
2017. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!