Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan étel, amit terhesség...

Van olyan étel, amit terhességed előtt egyáltalán nem fogyasztottál, de a kívánós időszakban rengeteget ettél?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokféle gyümölcs - most is ennék kicsit, pedig terhesség előtt szinte semennyit nem kívántam/ettem.
2017. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A csokit. Soha nem szerettem és mióta megszültem azóta sem. A terhesség alatt viszont naponta szükségem volt rá. Sőt akkor minden nap eszembe jutott hogy úgy ennék pacalpörköltöt pedig utálom... De akkor valamiért finom volt. Persze havonta csak egyszer mikor bográcsozás volt szüleimnél
2017. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kifejezetten kívánós időszakom nem volt.

De a cékla volt az egyetlen amit előtte és azóta sosem ettem, de terhesség alatt igen. De azt sem úgy hogy jaj most azt kell ennem, de szinte mindig van itthon mert a férjem szereti, így ettem én is.

2017. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Az első 12 hétben szinte csak a túrós bugyrot kívántam. Persze ettem már régebben is, de nem ennyit és nem ilyen gyakran. De azóta már elmúlt.
2017. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, mákot. Persze ettem a terhességem előtt is, talán évente 1-2-szer.
2017. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Terhesség nélkül is jellemző rám, hogy rákattanok egy kajatípusra és hetekig azon élek. Így ehhez képest nem jelentett változást, hogy ugyanezt csináltam.
2017. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen. A sargaborso fozeleket. Megfoztem egy fel kilos csomaggal es egyedul rajartam addig, amig tartott.

Terhesseg elott es szules utan kulonosebben nem szerettem, ma sem tudom mikor ettem utoljara.

2017. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ilyen két hetes váltások voltak.


Legelején csak narancsot tudtam enni meg sajtot, viszont nagyon puffadtam...

Volt két hét mikor lekváros kenyér volt a non stop.

Csoki az végig kísér terhesség előtt ritkán ettem csokit.


Mustár mániám is volt :D Bár azt alapból is nagyon szeretem.


Pattogatott kukorica na azt terhesen nem bírom, nem ízlik...


Elején még a húsokat nem tudtam megenni... megsütöttem a csirkét és a páromnak kellett megennie.


Olyan még nem volt amit nem ettem meg régen és most igen :D Pedig kicsit várom :)


27hkm

2017. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Krumplifőzelék, se előtte, se azóta nem ettem! Azért rengeteget nem ettem, csak ez valahogy furcsa volt, hogy soha nem szerettem, akkor mégis erre vágytam.
2017. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Naggyal a tea, kicsivel a túró. Azóta se teázok, még télen se. A túró se napi étel. A nagy szereti a teákat, a kicsi túró rudi függő.
2017. máj. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!