Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnatok segiteni egy kicsit?

Tudnatok segiteni egy kicsit?

Figyelt kérdés
3.baba 26 hkm vagyok. Ma voltam 4D n es a ket lany melle 100 %ra ujra kislanyt mond a doki. 18 hetes uh kisfiut momdtak..igy nagyon beleeltem magam...paromnak is csillogott a szeme..idaig. ugy erzem hogy nem vagyok eleg jo ahhoz hogy neki fiut szuljek...4d utan hozzam is vagta hogy tiszta szegyen hogy 3 lanya lesz.....momdanom se kell a csalodottsag melle ez meg nagyon jolesett..sirorohamok jonnek ram azota is. Persze mar kimagyarazta hogy nem ugy gondolta ahogy mondta...de en erzem hogy de igen is ugy.Ugy erzem hogy sz@r vagyok...magamat hibaztatom. Hogy tehetnem tul magam ezen? Szeretnek tiszta szivbol orulni hogy eheszseges kislanyom fog ujra szuletni...de nem megy...ha belegondolok ramjon a siras.....bocsi ha tul hosszu lett. Es valaszolni sem muszaj...csak jo hogy valakinek leirhatom. Nem merem elmondani senkiek.

2017. máj. 25. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szegény gyerek. Meg se született, de már csalódás, nem örömforrás. Más a karját odaadná egy gyerekért, ő pedig nincs megbecsülve.

Tudományosan bizonyított, hogy a férfiak 75%-a egyféle gyereket tud csinálni. A férjed a szégyen, nem a baba. Az ilyen egyet se érdemel meg.

2017. máj. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha terveztek negyedik babát, és mindenképpen fiút szeretnétek, szexeljetek minden nap, akkor nagyobb az esélye.
2017. máj. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Anikó1985 ***** válasza:
Ez csak pillanyatnyi rosszérzés, csalódás! Mint ahogyírták is, nem rajtad múlik! Biztos vagyok benne hogy pár nap múlva úgyanúgy fogtok őrülni neki mintha fiú lenne!
2017. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitok.... a helyzet nem lett jobb a paromnal..en mar tok pozitivan latom a dolgokat. A paromnak ma kiadtam az utjat... nagyon ossze vesztunk. Majd az ido mindent megold. Koszonom megegyszer.
2017. máj. 26. 21:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Kiadtad az útját? Ezt hogy kell érteni? Elváltok? Ennyire nem bírja elviselni a gondolatot, hogy újra lánya lesz?
2017. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Elkuldtem itthonrol. Tegnap ota ment a vita mindenen...belem kotott millioszor. Gusztustalan volt. Delutan pedig eleg lett es mobdtam h menjen el otthonrol. Ne idegesitsen mar napokig egy 6 honapos kismamat....majd ha lenyugszik es normalisan tus beszelni viselkedni akkor vissza johet..szoba allok vele..de addig hagyjon beken. Rohadt pipa vagyok ra....
2017. máj. 26. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!