Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kiderülni, hogy valami...

Ha kiderülni, hogy valami csoda folytán öt baba fogant meg, vállalnátok mindet vagy csak kettőt?

Figyelt kérdés

Egyik családtagom volt nemrég ilyen helyzetben és elgondolkoztam, hogy én mit tettem volna a helyében. Ő redukáltatott és most egy egészséges ikerpár édesanyja és azt mondja, utólag sem bánta meg a döntését.

Ti mit tennétek?



2017. máj. 25. 20:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem tartanám meg az ötöt. Nagy esély lenne rá, hogy ha megtartanám, meghalna mind az öt. Inkább kettőnek adnék jóval nagyobb esélyt.
2017. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%

Én mindet vállalnám.

Bár nekem most kettő van a pocakban, de ha több lett volna, akkor sem hagytam volna egyiket sem.

Hisz az enyémeim, a gyerekeim. Az meg már egy teljesen más kategória, hogy esetleg betegek lehetnek. Nézd ez egy babánál is benne van a pakliban :)

2017. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!