Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek a máv kórházba...

Holnap megyek a máv kórházba vizsgálatra remélem csak jóhíreket kapok majd.4tesz is pozítiv volt a doki tegnap nem látott semmit azt mondta lehet méhenkivűli terhesség. De semmi görcs, semmi vérzés. Lehet, h igaza van?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy szerinted? 4 teszt nem téved.
2008. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elvileg a 6.hetemben vagyok.
2008. okt. 15. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat a Sógornőmnek 8 hetes terhességet nem látott egy "vaksi" orvos! Szorítok! :)
2008. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

6 hetesen még nem feltétlenül kell bármit is látnia a dokinak.

Ezért szokták ajánlani, hogy a kimaradt mensi után 2 héttel menjen a kismama UH-ra, mert akkor már a szívnek is dobognia kell.

2008. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt méhen kívüli terhességem és kb. az 5. hét elejétől már volt sötétbarna (a szakirodalom úgy írja, hogy kávézacc szerű) vérzésem. Aztán kiderült, hogy szerencsémre elhalt, azért nem okozott durvább dolgokat, de azért műteni kellett. Szerintem, ha semmi tüneted nincsen, akkor nem méhenkívüli terhességről van szó, csak az orvos a béna. Egyébként az orvosnak kötelessége felhívni a figyelmedet a lehetőségekre, ezzel csak magukat védik, közben pedig a kismamákat halálra ijesztik. 27 hetes kismama
2008. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, 4 pozitív teszt, a doki nem látott először semmit. Vártunk egy hetet, hátha csak kis terhes vagyok, de addigra már látszott, hogy sajnos nem a méhben van a terhesség, hanem méhen kívül.

Menj vissza hamar, lehet, hogy csak tényleg kis terhes vagy és azért nem látta, de zárjátok ki a méhen kívülit is, mert az életveszélyes állapot, ha időben nem veszik észre.

Szorítok.

2008. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!