Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor fordult be a...

Kinek mikor fordult be a babája fejvégű fekvésbe? Ugye be fog fordulni?

Figyelt kérdés
27 hetet töltöm, harmadik kisbabám. Az első babám már 21. héttől fejvégű volt, a második 25.héten mikor voltam uh-n már szintén úgy feküdt. Most a harmadik még farfekvésű, és kicsit megijedtem, hogy esetleg nem fog megfordulni. Nagyon rettegek a császártól, a többit simán szültem. Esetleg valamivel lehet "csalogatni", hogy megforduljon???
2016. nov. 26. 07:19
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy mind a két gyermekem a 34. hétben érkezett, így én nem is reménykedem a végig hordásban, tehát kicsit úgy érzem, mintha szorítana az idő. Bár most kapok szurit minden héten a koraszülés ellen a 35.hétig, így azért reménykedek, hogy elkerülhetjük a szülést legalább 36 hétig...
2016. nov. 26. 07:23
 2/24 anonim ***** válasza:

Még van idő, általában 28-32 hét között fordulnak be, van hogy később. De nálad 27 hetesen még nincs félnivaló. A másik két gyerkőcöd se biztos, hogy végig fejvégű vlt, akkor még sok helyük van forgolódni. Csak gondolom mindig pont úgy lett elkapva UH-on, meg biztos úgy szeretett sokat lenni.

Nekem az első nem fordult be, a második meg kb. 30 hetesen.

Úgyhogy ne izgulj, van még idő.

2016. nov. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam mint te! Rettegtem a császártól ejjel volt h sírva ébredtem emiatt... végig fejvegu volt majd a 27ik héten mar ült. A 32hetesen is. Na ott mar kezdtem nagyon parazni. 34hetesen más miatt voltam dokinal akkorra megfordult és a 36hetesen meg azt mondta h mar jó eséllyel nem fog visszafordulni. Szóval nálam a 32-34ik hét között fordult be.

Addig elég sok helyük van legalábbis a kisfiam mindent kihasznál 🙂😊

Üdv

38hkm

2016. nov. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19. Héten már fejvégű volt és utánna is. 34 hkm
2016. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Az első a 36. heti uh-on még faros volt, a következő héten fordult be.

A második össze-vissza forgott, de a 32. héttől fejvégű maradt.

2016. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32. heti uh-n meg nem fordult be, mondta is a doki h ha igy marad, császár.. Aztán aznap késő este elég látványos mozgolódás volt bent, sztem tuti akkor fordult meg :)
2016. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Allitolag meg a szules elotti pillanatokban is befordulhat. Az enyem nem fordult be.
2016. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szia.neken a fiam nem fordult be 36 hetesen megindult a szülés császár lett.a lányom a 32. héttől befordult,de már nem szülhettem meg sajnos csak császárral.Most 31 hetes vagyok össze vissza forgolódik ,de igazából mindegy mert császár lesz.
2016. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ket csaszarom volt, mert mindketszer farfekvesesek voltak. .. 20 het korul atfordultak farfekvesbe es ugy is maradtak :-)

Nem lehet csalogatni oket semmivel :-)

2016. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

És hallottatok már a külső megfordításról?

Egyébként olvastam a neten pár "praktikát" amivel lehet csalogatni! 29 hét körül kipróbálom, ha addig is így marad! 2 hét múlva megyek dokihoz, remélem addigra változik a hekyzet, és úgy is marad...

Ja és szerintetek a faros szülés esélytelen?

2016. nov. 27. 08:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!