Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek meddig tartott a kezdeti...

Kinek meddig tartott a kezdeti puffadás?

Figyelt kérdés
Kb a 7. héten kezdődött, és most vagyok a 12.-en, de még mindig kitart. Az orvosom és a védőnő szerint normális, kezdeti tünet, nem is aggódom miatta, inkább kellemetlen a hasfeszülés. Akik szintén puffadtak az elején: meddig tartott?
2017. máj. 30. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos végig kitartott a puffadás! :-(

Most két hetes a babám,de még mindig küzdök. De mondjuk ez már a császár miatt van.

2017. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem addig míg rá nem jöttem miktől puffadok :D

Narancs, gomba, szilva.... ezektől iszonyat puffadásom volt. Amint letettem róluk főleg a narancsról azóta nincs puffadás. De gondolom mindenkinél más :) Nekem mázlim van, hogy kaja okozta leginkább a tünetet. Így csak kerülnöm kell őket.


Kitartás, te is próbálkozz a kajákkal. Amik savat csinálnak azok okozhatnak puffadást is. De alapvetően maga a terhesség is ezzel jár.


31hkm

2017. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én most vagyok 19 hetes, és ha jól emlékszem 13 hét környéken múlt el, meg is ijedtem emlékszem h lapos lett a hasam és biztos baj van. De szerencsére csak a puffadás mult el. Azóta nem is jött elő. Úgy hogy kitartás!
2017. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 16 hetes korig de én alapból puffadok, csak a terhesség elején nagyon eldurvult a helyzet. Olyan 16 hetesen enyhült.
2017. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindannyitoknak a válaszokat! Ezek szerint nagyon eltérően szűnik meg a puffadás :D


Köszönöm a tippet is, de biztos nem étel okozza, mert kb a víztől is puffadok :D


Várok tovább türelmesen, hogy elmúljon, és ez legyen a legnagyobb bajunk!

2017. máj. 31. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!