Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan csináltátok, hogy a...

Hogyan csináltátok, hogy a munkahelyen ne vegyék észre a terhességeteket 3. hònap betöltése előtt? Pl. Hányinger, hányás

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem biztos hogy hányni fogsz.nekem a munkahelyemen tudták az elejétöl 5 hónapig dolgoztam (3 műszak műanyag fröccsöntöbe)de nekem az egész terhesség alatt egyszer sem volt hányingerem nem is hánytam a vége felé volt kelletlen gyomor égésem

2017. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Na én ettől hányok! Sok terhes nő csak azt nézi, hogyan vágja át a munkáltatót, utána meg csodálkoznak, hogy sehova nem akarnak szülőképes nőket felvenni! Hát én se vennék fel egyet sem. Szégyelljétek magatokat!
2017. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Sokat segített a rosszuléteken, hogy rágcsáltam egy kis kekszet, ropit. Így a pocit is volt mire fogni.


Ja, és nem vertem át senkit. De volt már két vetélésem, így senkinek se akartuk elmondani a 12. hét előtt. Én kérek elnézést a kedves válaszolótól, hogy terhesen dolgoztam, és nem húztam azonnal táppénzre...

Nem kell tudatlanul megítélni a kérdezőt!

2017. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én babonából titkoltam,mert előtte volt vetélésem,amit a munkáltató is tudott.Szóval nem feltétlenül azért titkolózik az ember.Első 2 hónapbam még semmi nem biztos,jobb ha olyan nem tudja,akivel nem vagy bizalmas viszonyba.Meg hát úgyis védett vagy,ha tudja,ha nem.

Ha próbaidő alatt estél teherbe az más,de en azt sem ítélem el,aki azért titkolja!

Szoval én hanyós voltam,akkor szerencsem volt nappal,ülőmunka,óránként hanytam,de nem tunt fel senkinek,messzebb volt a wc.Picit mindig ettem,de pl a kóla sokat segít enyhiteni az émelygéstPróbaltam sokmindent,az volt a legjobb vagy reggel még a tej is jó volt.

Próbáltam úgy viselkedni,ahogy előtte.Nem direktbe mindenki előzt sokat enni.Nem ittam direkt túls sokat,csak amennyit előtte is...Saját dezodoromat lecseréltem,mert attól rosszul voltam,választottam kevesbé illatosat!!

Ha kell,még írok praktikákat,csak nem tudom ilyenekre gondoltál-e!

2017. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Ismerősöm a 6. hónapig nem beszélt róla, nem voltak rosszullétei, nem hányt és mivel elég vékony, bő ruhákban addig nem is látszott.

Vannak szerencsések akiknek nem okoz komolyabb tüneteket a terhesség.

2017. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem titkoltam, szóltam a 7. héten

miért nem akarod, hogy észrevegyék? babona?

2017. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretném elmondani, de megszívtam, mert persze, hogy most kell mennünk tüdőszűrőre!!! Így kénytelen leszek elmondani, mert nem fogok így rtg-re menni! De sebaj, ebből semmi gond nem lesz a munkahelyemen.
2017. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam semmi nem látszott. Ha nem akarod elmondani az a te dolgod, de én pl a baba érdekében elmondtam, sőt én már csak olyan maradi vagyok, hogy a gyermekvállalási szándékomat közöltem előtte a főnökömmel. Tudom nem minden cég ilyen de én ezek szerint szerencsés vagyok, mert engem támogattak ebben ahogy a kolléganőimat is ezelőtt. 2# 3 műszak műanyag fröccsöntöbe? nem féltél, h az a sok méreg árthat? én nem tettem volna a helyedben, inkább éhenhalok de biztos nem szívtam volna be azt a babának.
2017. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocs enm 2 1# a műanyagos.. brr.
2017. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok kb 3 hónapos és szerettem volna eltitkolni amíg lehet, nem èrdekből egyszerűen csak a sok rosszindulatú pletykák miatt. A közvetlen fönökömnek szóltam. Mostanra már többen tudják, sejtik. Híztam is, kicsit látszik már. Szerencsére nem vagyok, voltam hányos és bővebb ruhákban járok. Viszont többször eszek keveset. Még pár hónapig szeretnék járni dolgozni.
2017. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!