Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hársfatea?...

Petras020 kérdése:

Terhesség alatt hársfatea? Levél formában nem filteres.14 héten

Figyelt kérdés
Hajnalban elkezdett fájni a torkom. Rettenetesen. Mostanra àgynak estem. Fáj mindenem. Nem merek bevenni semmit, próbálok méz, citrom, hàrsfateàval gyógyulni. Szerintetek lehet ezt a teàt inni? Ha reggelre nem javulok, akkor orvos.
2017. máj. 30. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ihatod.
2017. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm a gyors választ. Bízom benne, hogy a babàt nem érinti ez a nyavalya...
2017. máj. 30. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Hársfa mehet, illetve ami nekem bejött, mert télen én is ki voltam ütve. Mézbe zúzott fokhagyma mint kanalas gyógyszer :D Illetve pici gyömbért reszeltem bele, de az úgy már fúj volt XD


Na de másfél hét szenvedés után két nap alatt fényévekkel jobban voltam.


Reggel este egy kiskanál vagy akár délután is. És babucinak sem árt :)

Homeós cucc nem segített semmit csak csökkentette a pénztárcám vastagságát...


Jobbulást!


31hkm

2017. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A homeopátiás szerekben én sem hiszek. A fiamnàl próbáltuk, de nem segített. Inkább hiszek a természetes dolgokban én is :)

Köszönöm szépen.

2017. máj. 31. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!