Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ja 2 db babamozit tervezünk a...

Ja 2 db babamozit tervezünk a várandóság alatt, hányadik hétben érdemes ezeket megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Kistesó is èlveznè szerintetek? Vagy inkàbb ne vigyük? Mi a tapasztalatok?
2017. máj. 31. 09:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsànat...ha
2017. máj. 31. 09:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha azt szeretnétek h egeszében beleférjen a képbe akkor 18hetes korig menjetek el aztaan amikor mar lathato h nagyjából milyen pofija lesz stb 32-35 hetesen mi így csináltuk. Kistesot 34 hetesre vittuk.:)
2017. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős terhesség, de 16. héten pl már nagyon babás, emberke formája van és egészalakos képet tudtok róla kapni és a neme is egyértelműen látszik. 28-30. hét körül, vagy előtte nagyon jó arcképeket lehet látni. Később már nem ajánlotta a szonográfus, mert ő ugyan mindent meg tud nézni, de a kicsiről már nem tud olyan képeket készíteni, mivel a helye egyre kisebb jobban összehúzza magát.

Szóval mi így mentünk a 16. és a 28. héten. Nagyon jól sikerült.

2017. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem bőven elég 1 babamozi a 25. hét körül, megmondom őszintén, én mind a két lányommal voltam, de még soha nem néztük vissza a felvételt :) A fotókat kitettük keretben a falra, de annyi. Amikor én voltam a babamozin, a lányom 3,5 éves volt, végig unatkozott, közbecsacsogott, neki nem volt élmény egyáltalán.
2017. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Bármelyik héten mentek el, biztosan boldogsággal nézitek :)

A javaslat a 30. hét előtt, akkor még szépen egész testtel lehet látni Őt.

2017. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12. Heten neztuk utana 27 korul. 12 genetikai volt, 27meg meg lattal sok mindent :) mind2 babanal. Most varjzk 2. Bujjon ki
2017. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!