Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fára mászni terhesen?

Fára mászni terhesen?

Figyelt kérdés

Pár napja felmásztam otthon (21 hkm), és hihetetlen, mennyire túlzásba vitte a család az aggódást. Mintha béna lennék, vagy nem tudom. Azon a fán nőttem fel, nem is másztam magasra, és sosem estem le. Mellesleg úgy befészkeltem magam, hogy nem is tudtam volna.

Ti nem másznátok fel így, cseresznyeérés idején?



2017. máj. 31. 14:04
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látszik, én tekintettem semmiségnek valóban. Bár továbbra sem értem, miért kéne végigülnöm a kilenc hónapot. Bezzeg aki minden nap biciklizik, diétázik, dohányzik, az rendben van.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem még a hasam sem túl nagy, és egyáltalán sosincs rosszullét, vagy bármi, ami miatt folyton pihenni kéne. Azt gondolom, ez sem megerőltetőbb, mint felmászni az emeletre, vagy hazavinni egy szatyrot. De úgy látszik, csak túlságosan hozzá vagyok szokva, hogy ez átlagos. Talán igazatok van, és nem ijesztgetem őket inkább.

2017. máj. 31. 14:19
 12/45 anonim ***** válasza:
89%

Nem voltam terhesen egy paramami, de a felesleges veszélyeztetés, a vagánykodás mire jó?

Nem, nem másztam volna fel cseresznyeérés idején sem, ahogy nem mentem korcsolyázni sem, pedig előtte és azóta is minden évben a jégen vagyok amennyit lehet.

2017. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
26%
En pontosan tegnap tettem ugyan ezt csak en letrarol szedtem a cseresznyet ! Nekem a kisbaba a legfontosabb de ő is es en is kívántuk a cseresznyet ! Ne hallgass másra 24hkm.
2017. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ki mondta neked hogy amiket felsoroltál azok rendben vannak? Ha valaki gyereket vállal, akkor szerintem kötelessége a lehető legkevesebb veszélynek kitennie magát, és a magzatot. Az egy dolog hogy még nem estél le, de terhesen máshova helyeződik a súlypontod, elég ha megbillensz. 23 éves koromig én sem estem le sosem fáról, de akkor sikerült olyan ügyesen hogy eltört a kulcscsontom, a lábam, és megroppant a nyakam. Ne kisértsd a sorsot.
2017. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
75%

Azert ne vegletekben gondolkodj!! A vegigules meg a fara maszas kozott van egy arany kozeput.

A dohanyzas meg ugy ahogy van gaz szoval azt ide se keverd....a dieta meg egeszsegugyi szempontbol valakinek kifejezetten ajanlott. Te vagy nagyon fiatalka vagy, vagy a keson ero 40 feletti tipus...

2017. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
89%
A kutya nem mondta, hogy otthon kéne ülni. Nem megerőltetéssel van a gond, hanem veszélyes lehet. Nyilván nem annyira, mint megmászni az Everestet vagy ejtőernyőzni, de az ember terhesen már mérlegel. Gyerekkel a hátamra kötve sem mászom meg a fáimat... A diéta meg a dohányzás már végképp érthetetlen, hogy kerül ide :D
2017. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
84%

Ki írta, hogy a dohányzás terhesen rendben van?

Amúgy nem a megerőltetés a baj, hanem, hogy egy rossz mozdulat és leesel, akár a hasdra. Attól, hogy szárzszor megmásztad és nem estél le, holnap még léphetsz rosszul.

Nem kell végig feküdni tétlenül, de ami veszélyes helyzetbe hozhat, azt igenis kerülni kell.

2017. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Ez nem a vagánykodás jele volt részemről, és nem is azért, mert nem bírok ellenállni a cseresznyének, egyszerűen segítettem, mint minenki, aki ott volt. Jó érzés ám, hogy valamiben hasznos lehetek, még így is.
2017. máj. 31. 14:29
 19/45 A kérdező kommentje:
De rendben, ha mindenki szinte egyöntetűen ezt mondja, nyilván igazatok van.
2017. máj. 31. 14:31
 20/45 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de nem hiszem, hogy semmi más munka nem akadt ott, amivel segíthettél volna.
2017. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!