Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fára mászni terhesen?

Fára mászni terhesen?

Figyelt kérdés

Pár napja felmásztam otthon (21 hkm), és hihetetlen, mennyire túlzásba vitte a család az aggódást. Mintha béna lennék, vagy nem tudom. Azon a fán nőttem fel, nem is másztam magasra, és sosem estem le. Mellesleg úgy befészkeltem magam, hogy nem is tudtam volna.

Ti nem másznátok fel így, cseresznyeérés idején?



2017. máj. 31. 14:04
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
44%

Ha valaki aggódni akar, akkor talál rá okot. A magassarkúban sík terepen is el lehet esni, terhesen a Swiftet is cserélje le a kismama egy megbízhatóbbra, ha naponta autópályán megy dolgozni. Ha fitt és jól van, akkor nem kell mindig ülni, attól én is kiakadtam a végére. A terhesség második felére a pohár vizemért sem mehettem el, ezéet elhiszem, hogy a kérdező segíteni akart. Egy aktív nőnek ez nehéz és idegesítő, ha akkor képesnek érezte magát, tegye. A kérdező remélem nem emeletes házban lakik, vagy ha mégis, akkor tessék a földszintre korlátozni a mozgását, mert a lépcsőn kimehet a bokája az elvesztett egyensúlyérzéke miatt...


Bocs a szarkasztikis off miatt, kicsit beleéltem magam a lekotlátozott kismama helyzetébe megint. Én is hallgattam a család unszolására, ültem, amikor mondták, nem segítettem, pedig minden porcikám viszketett a semmittevéstől. Ha te tudsz jobb helyzetet teremteni magadnak, akkor hajrá, vagy ha elfogadod és behódolsz, mint én tettem, az is megoldás, egyszer vége lesz. Boldog babavárást kívánok!

2017. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, az miben lekorlátozás hogy 21 hetesen nem engedik fáramászni? Azért aközött hogy kimegy a bokád és eszel egy picit, vagy több méterről esel le, van egy kis különbség. Bár lehet ezt te nem érzed. És mit éreznél, ha egy ilyen akció miatt miattad halnak meg a gyereked kedves 77%os?
2017. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
44%

Kedves utolsó! (Ha már kedvesezünk)

Ha egy ekkora megerőltetés veszélyes, akkor egyértelműen úgy helyezkedik el a baba, ami veszélyes és erről a kismama is tud. Ennek tudatában ő sem tette volna (én sem), ebben biztos vagyok.

Nem szép dolog.más babá

2017. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
44%

Elküldte...

Szóval nem szép dolog más babájánk a halalával példálózni. Anyaként ezt nem vetném be senki ellen egy vitában sem. Tovabbi szép napot és egészséget a kérdezőnek!

2017. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
27%
Anyámmal egyszer legurult nagyanyám a lépcsőn, amikor várta, .. magzatvíz-pótlást kellett kapnia!
2017. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
40%
77%os, tőled kérdeztem. Hogy ha a te felelőtlenséged miatt lenne baj a gyerekednek, mert szerinted olyan buli veszélyes dolgokat csinálni terhesen, te meg tudnád magadnak bocsájtani? Mert én biztosan nem. Azt a 9 hónapot ki lehet bírni vagánykodás nélkül is szerintem. A hétköznapi életben is van ép elég veszélyes helyzet, butaságnak tartom a sorsot kísérteni pluszban.
2017. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
76%
A francokat másznék. Végre nem magamnak kell leszedni, hanem prezentálja a férjem. :-)
2017. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
35%
Hát, én csak azt mondom /új hsz/ hogy akinek nem saját maga hanem a baba a fontosabb nem fog kockáztatni. Még cseresznyeérés idején sem! :) én is marha sokat másztam, gyerekem is tanítgattam de megcsúszhat a lábad bármikor, rosszul léphetsz, nem veszélytelen....én nem szívesen nézném hogy a nejem fára mászik pocakkal.:) Mondjuk most volt a tévébe' aki valami 10+ km-t futott hatalmas pocakkal. Mondjuk egy nyitott méhszáj esetében biztos szülés:)......babával is másznál fára, hordozóban?:) naugye :D ........a balesetek se úgy történnek hogy számít rájuk az ember, hajjaj!...
2017. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Oh, most jönnek a kismamák, akik azt hiszik, csak ők vigyáznak a babájukra, más nem, másnak nem is fontos. Eleget láttam.
2017. máj. 31. 15:41
 40/45 anonim ***** válasza:
29%

Oh, most jönnek a kismamák, akik azt hiszik, csak ők vigyáznak a babájukra, más nem, másnak nem is fontos. Eleget láttam.


Hát akinek fontos a gyereke, nem veszélyezteti direkt. Igaz kérdező?

2017. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!