Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tud jó aranyér kenocsot?

Valaki tud jó aranyér kenocsot?

Figyelt kérdés
így a végére kijött az aranyerem, eddig is volt, de nem fájdalmasan. spertivel kenem (de miért? mert semmit nem ér :S) más ami hat is? esetleg ami fájdalomcsillapítós? (állítólag sperti az amúgy)

2017. jún. 1. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Varázsdió krém, nekem csak az segített, nőgyógyászom ajánlotta, gyógyszertárban lehet kapni.
2017. jún. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én reparont szoktam de kell neki kb 1 hét.
2017. jún. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hemorid kenőcstől kb 3 nap alatt elmúlt.
2017. jún. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly súlyzós edzés miatt volt, reparont vettem és én is meglepődtem, hogy pár nap alatt eltűnt. Én csak ajánlani tudom.
2017. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reparon par nap alatt helyrehozza.Nekem belül fájt,kúpot használtam.
2017. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem az baj napokban jott ki jobban két nagy bogyo és iszonyatosan faj:( igy azt se tzdpm tud e az ember igazán szuéni mert a tokifájásiknál lehet reflexszeruen visszataartja az ember:(

1.babánál az aranyér utána jott ki nem igy:(

2017. jún. 1. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát lehet nálam az oxitocin volt akkor a ludas, de nekem nagyon komoly kihívásokat okozott a tolófájásokat visszatartani, pedig muszáj volt kb 20 percig.

Ha ennyire közel van a szülés, szerintem menj el vele dokihoz, hogy ő mit ajánl. De sajnos tapasztalataim szerint amilyen gyorsan kijön egy aranyér, olyan nehezen húzódik vissza.

2017. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!