Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még előző baba miatt pozitív...

Még előző baba miatt pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

Május 2-án vettek vert 130as hcgm volt aztan ket nap mulva 128 es májua 5 én el is indult a vetéles. Koran elhalt a terhesseg, tehát muteni nem kellett, igy zöld utat kaptunk. 31 nap alatt nem urult ki? 3 napja teszteltem akkoris pozi volt es ma is de nem erősödik! Tudom vannak hasonlo kerdesek de azok mégis masok. Hátha kapok vmi tippet. Orvos semmit sem lat csak keves folyadekot de az cisztábol van szerinte.

A mehnyálkahártya a 27.ciklusnapom 11mm volt.

Erdemes lenne hetfon hcg beutalót kernem, ha hetdon sem lesz negatív?

A ciklusaim 30-33 naposak


2017. jún. 1. 16:42
 1/4 A kérdező kommentje:

Képen nem igen látszik de azert megmutatom!

Ma délutáni


[link]

2017. jún. 1. 16:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt még 9 héttel missed ab után is :S 6. héten mentek el ikrek lettek volna. Ha nem erősödik akkor igen még visszamaradt HCG az előzőből. Azért lassabban ürül ki mint ahogyan növekszik. Pár nap múlva tesztelj újra.
2017. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az orvosom szerint nagyon alacsony a 130 es mar negativ kellene legyen egy masik orvos szerint hatareset es ha nemjon meg teszteljek megint.

Koszi h irtal.:) remelen nem valami méhenkívüli vagy vissza maradt darabka az elozobol. Bar azt a 3kontrollon egybol legalabb látták volna de teljesen ures a méhem

2017. jún. 1. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem értem, miért nem küldött az orvos automatikusan vérvételre. Nem játék eg esetleges méhenkívüli.
2017. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!