Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyi idő alatt már jelei...

Ennyi idő alatt már jelei vannak a terhességnek vagy valami más? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
2 hete feküdtem le a barátommal úgy, hogy a gumi kiszakadt. Úgymond időben észrevettük nem élvezett belém. De utána való napokban furcsán éreztem magam, fájni kezdett ott lent viszketős érzést éreztem és fájt a pisilés. Elmentem a házi orvoshoz 3 napja és ott megállapította, hogy hugyuti fertőzésem van. De a gond az, hogy nem jött meg és pont 3 napja kis barna foltok jelentek meg a bugyimon. 1 napja késik és ahh nagyon ideges vagyok:(((( Állandóan sírok meg várom, hogy megjöjjön de nem jön meg:( holnap csinálok tesztet.
2017. jún. 5. 06:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért nem jön meg, mert ideges vagy. Ezen sokat segít, ha tesztelsz egyet, negatív és megnyugszol.

A húgyúti fertőzés és a kiszakadás is lehet attól, ha nem voltál elég nedves. Erre pedig a hosszú előjáték a megoldás, esetleg használjatok egy kis síkosítót is.

2017. jún. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tesztelj egy negatívat, nyugodj meg...majd menj el egy nődokihoz is. Az is lehet h elkaptál párodtól valamit amíg csupaszon volt bent.
2017. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

de ha észrevettétek hogy kiszakadt miért nem vettél be esemény utánit? De most már hiába mondunk bármit, próbálj megnyugodni és csinálj tesztet. Írd majd meg hogy mi lett.


A késés lehet a gyógyszertől is amit kaptál a fertőzésre és az idegességtől is.

2017. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Borzasztó kicsi az esély így a terhességre. A késés lehet a gyógyszertől, a melegtől, kb bármitől. Egy nap késés egyébként szerintem nem késés - persze én is jobban szeretem, ha akkor jön meg, mikor "kell", de én olyan 3-4 napnál szoktam elkezdeni aggódni.
2017. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ó :D neaggodj :) barátnőmnek kicsit fura :D de elég sokszor késett. Nem 1-napokat. Volt 1hét 1,5. És utánna megjött :) csak kicsit tulizgulta és túl gondolta a dolgot. Mint az emberek többsége. Gondolj bele abba, hogy vannak olyanok akik csomo ideig probálkoznak és semmi :)

Ne idegeskedj. Probálj meg nem erre gondolni mert akkor másra nem figyelsz. Pihenj egy kicsit :) nem lesz semmi baj :)

2017. jún. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké utolsó és abba is gondoljon bele hogy hányan csak egyszer hibáznak és mégis teherbe esnek. Mi egyszer csináltuk megszakítással, ráadásul a menstruációm utolsó napján...az eredmény lassan három éves lesz.
2017. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!